Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha a...

Szülők, mit szólnátok, ha a 23 éves fiatok bejelentené, hogy nősülni akar?

Figyelt kérdés
Fiatalnak tartanátok/féltenétek? Ha egyébként anyagilag nagyon jól álltok és a fiú is dolgozik már, saját lakása van, tehát külön tudnak élni a jövendőbelijével.
2021. szept. 21. 16:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt amúgy is, ha megtehetik meg főleg semmit.
2021. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Részletek.. Mióta vagytok együtt, rendben van -e a kapcsolat, mióta éltek együtt. Kedvelik -e a szülők?
2021. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

80 évesen is "féltem" majd ha megérjük, bár akkor már sok újat nem dobna neki az élet.


Áldásom rájuk - ha boldogok, mire várjon?

2021. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
Azt mondanám hogy ezzel még bőven ráér. akik korán házasodnak, álltalában el is vállnak!
2021. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
48%

4 ilyen ismerősöm is van aki ilyen fiatalon házasodott, és gyereket vállaltak.


Igen ám csak eltel pár év és a lila köd elpárolgott.. :D jöttek a viták veszekedések majd a válás.


Kellett nekik a nagybetűs élet, most fizetik a gyerektartást. :D

2021. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Tiszta spam már ez a "szülők mit reagálnátok ha" kérdéssorozat...
2021. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

#5-öst nem értem miért pontozták le, amikor 60% vagy afeletti ráta van az elválásokra, és igen nagyrészt a fiatalok házassága vehető ide.

Hozzátéve hogy nem írt hülyeséget, én csak annyit fűznék hozzá, hogy ez később is benne van... Szóval nem feltétlen eltántorító szempont.


Kérdező:

Semmit, had tegye ha megfelelő a választottja számára.

Elvégre ő él vele együtt nem én, tanácsokkal persze lehet szolgálni de nem kritikusan. Kb. ennyi.

Az elválás meg benne van, de ha tanul a hibájából később érettebb személyiség lesz.

2021. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem mi köze van ahhoz hogy én jól állok anyagilag meg annak hogy ő házasodni akar?


Felnőtt ember, az ő dolga, gondolom anyagilag nekem nem kerül ez az egész semmibe

2021. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Mit szólnék? Hát nyilvánvalóan nagyon örülnék neki, ha rendes a lány és semmi akadályozó tényező nincs.
2021. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%
9-es És ha ezt gyermeked 2 hónap után vetné fel?
2021. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!