Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukátokat mennyire változtat...

Anyukátokat mennyire változtatta meg egy új kapcsolat?

Figyelt kérdés
Anyukám most még együtt él a férjével akivel 3 éve jött össze de mivel rossz a kapcsolatuk már csak egy házban nek de nincsenek együtt és mindkettőnek van más kapcsolat ( CSOK miatt nem válnak el). Tudni kell, hogy nekem most kicsit depressziós időszakom van magánéleti problémákból adódóan, valamint sokat járok el itthonról mert a nevelőapámmal rossz a viszonyunk. Anyukám pár napja olyanokat mond nekem, hogy én fogom elrontani az új kapcsolatát meg hogy én nem is foglalkozok vele, lesz*rom őt és még ilyenek. Meg hogy a depressziómmal elüldözöm az új párját. Valamint, hogy én ne szóljak bele az életébe, holott csak annyit szoktam neki mondani, hogy jó lenne ha már külön mennénk a mostani férnétől. 19 éves leszek, még gimibe vagyok de nagyon azon vagyok, hogy elköltözzek itthonról. Ugyan ezt csinálta velem mikor az előző kapcsolata kezdődött. Veletek volt hasonló?

2021. szept. 21. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Kerdezo , lany vagy? Mett akkor szoktak ilyen ostobasagokat beszelni a nok amikor feltekenyek a lanyaikra, a fiatalsagukra!
2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Itt inkább a lány féltékeny :)
2021. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
2 # ugyan mire feltekeny?
2021. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

#3: Az anyjának van kapcsolata, nem ő depressziós, nem ő undokoskodik a lánya pasijával. Ja, olyan nincs is.


Mellesleg az anyja mire lenne féltékeny?

Itt a gyk-én elég bevett szokás, hogy mindenki azt hiszi minden dologra, hogy féltékenyek rá. A nagy francokat.

2021. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát neked az nem beleszólás hogy baszogatod: Hagyja ott a pasiját? És komolyan az a nyűgöd hogy meri a saját életét élni, pedig téged kéne tutujgatni?
2021. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Hol irt ilyet a kérdező? Az anyukájának már van új kapcsolata egy másik férfival! Nek azzal akivel együtt él!
2021. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező! Azt remélem tudod , hogy semmi közod ahoz ha neki tönkre mennek a kapcsolatai! Aki ilyeneket mondd a gyerekének az az ember a saját kapcsolataiban sem viselkedik külömbül! Ne hagyd , hogy elhitesse veled , hogy te neked bármi közöd lenne hozzá! Gobdolj bele nekik miket mondhat, amirol te nem tudsz!
2021. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet eléggé sajnos. Mindig is szolgalelkű volt és most az új hapsival is úgy viselkedik, mintha az apja lenne. A here egy lusta élősködő, aki csak abban reménykedik, hogy anyám ráirat valamit, semmit sem csinál meg a lakásban és féltékeny lesz, ha a páromat kérjük meg, hogy pl cseréljen ki egy kapcsolót vagy kösse be a mosogatógépet...


Borzalmasan viselkedik, meg sem látogat, semmit sem számít a szavam, nekem kell hozzá mennem és jópofiznom a hapsival is, ha látni akarom a saját anyám. Nem mennek sehova, pedig anyám szeretne. Hívtam már mindenhova, aug20, gyógyfürdő, étterem, kávézó, természetesen én álltam volna. Még azt is felajánlottam, hogy a hapsi jöjjön, de nem akar és akkor anyám sem jön sehova.


Mondtam neki, hogy vegyünk a két lakásból egy ikerházat vagy valami, lakjunk közelebb, ha azon múlik, hogy kivágja-e vagy sem. De nem igazán mond semmit, csak hagyja, hogy élősködjenek rajta.

2021. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggö hogy mennyire szól bele a dolgokba.
2021. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en anyamat teljesen. Csak a pasi szamit, senki es semmi mas. Velem is mar csak "kotelessegbol" foglalkozik, latom rajta, legszivesebben hagyna a francba mondvan 22 vagyok, ki nem szarja le, nem vagy mar a gyerekem, menj oszt' eld az eleted. Amivel nincs is baj, elem is a sajat eletem, de mar nem erzem ugy mintha anyam lenne. Olyan lett mint egy tinedzser kislany a pasival.
2021. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!