Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? El menjek iskola...

Mit tegyek? El menjek iskola pszihologushoz?

Figyelt kérdés

Anyámnak nagyon fontosak a jegyeim, és örülök is hogy foglalkozik velem meg minden de ez már beteges.

10 éves lehettem akkor is mindig azt mondogatta hogyha rossz jegyet hozol neked véged így mondta

11 éves voltam emlékszem akkor kaptam egyest és majdnem kitépték a hajamat napokig fajt utána meg ütöttek vertek

Ma meg az volt hogy anyám bejön a szobamba megnézi az óra rendem és azt mondja 3 tantárgyból holnapra (rengetek anyag) tanuljam meg vagy nagy balhét fog csapni. Mindig sirok ...számtalanszor próbáltam megbeszélni de nem lehet mert csak ordít. Teljesen tönkre tesz ezzel. Elmenjek iskola pszichológushoz

?


2021. szept. 21. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Nemed?
2021. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen menj! Azért van!
2021. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, azonnal!
2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is menj el iskolapszihológushoz. Egyébként jó jegyeid vannak? Anyukáddal is meg kéne beszélni a tanulmányaidat
2021. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1

Lány vagyok


#4

Hát 4-eseim vannak de ha hármast kapok akkor már kiabálnak

2021. szept. 21. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az durva... Soha nem verném meg a gyermekem azért mert eggyest hozna haza..Még nincs gyerekem de ebben bíztos vagyok.. anyukád nagyon tulzásba viszi szerintem az anyukádnak kéne egy pszihologus. És ha elmész az iskola pszihologushoz anyukád viselkedésétis mondel mert ez nem normális.
2021. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Én lehet inkább a családsegítőben kérnék segítséget a bántalmazás miatt. Nem lehet mindenki full ötös, errőlvalakinek el kéne vele beszélgetni. 1 dolog, ha nem készülsz és visszapofázol és ezen akad ki. Ott még jogosnak érzem.. de ha nem megy a tanulás, azt nem veréssel kell kompenzálni. Ez aztán segítség, mondhatom. :(
2021. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a7nek kérj segítséget minnél hamarabb
2021. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Apád ezt engedi neki?
2021. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el. Ő segíteni fog. De inkább anyád az akinek szüksége lenne pszihológusra. Sosem értettem azokat a szülőket akinek ilyen elvárásaik vannak a gyerekeiktől.
2021. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!