Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
95%
Bèrelj saját lakást🤷🏻‍♀️
2021. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
95%
Bérelj saját lakást, nem kellett volna félre k.ni ha tudtad hogy a nő nem szereti a gyerekeket akkor meg főleg nem. Csodás emberek lehettek ti ketten.
2021. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez egy olyan helyzet amit neked kell valamilyen módon megoldanod, nem pedig másra hárítani. Ha az új nőd nem akarja, akkor semmi jó nem származik abból, csak csak azért is odviszed azt a szerencsétlen gyereket. Ne akard meggyőzni, mert folyamatos konfliktus forrás lesz.


Szóba jöhetnek a nagyszülők vagy költözés külön albérletbe.

2021. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
20%
nem most kell a fika. legalább a 4 évesre legyetek tekintettel kommentelők..
2021. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
95%
4. És itt a 4 éves hol van, hogy rá kell lenni tekintettel? A gyereket sajnálja nyilván mindenki, de ettől az a tény nem változik, hogy az apja egy idióta.
2021. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
97%
Ezt elbasztad, fiam, több részből is.
2021. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
18%
lehet elbaszta , de a 4 éves gyerek látni akarja az apját is . inkább mondjatok valami megoldást
2021. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
98%
Nagyszülők? Rokonok? Külső helyszín? Barátnőd nyakára ne vidd.
2021. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy írják bérelj saját lakást, ne szorulj rá a nőre,mert elfogja érni nálad,hogy a kicsivel ne foglalkozz,azt meg bánni fogod nagyon.
2021. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a kérdező tisztában van vele, hogy elkúrta. Nem kicsit, nagyon. De azzal nem lesz előrébb, hogy az itteni válaszolóknak is csak annyira futja, hogy erre felhívják a figyelmét. Ha ezt emlegetjük neki, semmivel nem segítjük őt.

Én azt javasolnám a kérdezőnek, hogy első körben az új párjával beszélje meg, hogy az új párja mennyire szövetségese és elfogadója a kapcsolatban. Kb úgy látom, hogy semennyire, mert képtelen tolerálni, hogy a pasijának van gyereke egy előző kapcsolatból. Így én pl elgondolkodnék a kérdező helyében, hogy vajon a megfelelő ember mellett élek-e? Ha nem sikerül zöld ágra vergődni, akkor inkább a szinglilét, saját kis bérleménnyel. De mégegyszer kiemelem, hogy azon élvezkedni, hogy valaki hibázott, nem éppen emberséges személyiségre vall, kedves válaszolótársak.

2021. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!