Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem én korrekten leírtam ,hogy arra a nőre ne szoruljon rá ,aki nem szereti a gyerekeket és nem akarja hogy a kérdező oda vigye a kicsit, a nő hisztizni fog , és ha olyan a pasi,hogy fontosabb lesz neki a nuni akkor ,előbb utóbb a gyereket elhagyja a csávó végleg. Ismerem az ilyen nőket.
2021. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%
Bérelsz lakást, iylen egyszerü.
2021. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:
A lakásbérlés jelenleg nem fér bele anyagilag. Anyám vidéken lakik és macskabolond, higiéniailag nem megfelelő ottalvás szempontjából. 2 hetente kellene megoldanom az egész hétvégét, esetleg a hotel szóba jöhet, de félek, hogy megcsal a barátnőm, ha lelépek minden második hétvégére. Ezért szeretném a lányommal összebarátkoztatni, de hogyan, ha találkozni sem hajlandó vele? Pedig aranyos kislány.
2021. szept. 22. 21:50
 14/77 anonim ***** válasza:
99%
Mondjuk ne kezdj olyan nővel, aki tudja hogy apa vagy, de gyűlöli a gyereked.
2021. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hotel. Ha a barátnőd ennyit nem bír ki és megcsal, nos, akkor legalább megtudod, milyen, amikor a fagyi visszanyal. De ha ekkora "bizalom" és "szeretet" van a mostani kapcsolatodban, akkor kérdéses, hogy mennyit ér az egész. A gyereket ne erőltesd rá! Neked cuki, aranyos, hidd el, hogy aki alapból nem szereti a gyerekeket, annak nem.
2021. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
87%

Tehát, a csaj utálja a gyerekeket, de mégis belement veled a komoly kapcsolatba!

Ám még a párja iránt érzett tiszteletből - vagy szeretetből - vagyis te - sem hajlandó elfogadni egy gyereket...

Vagyis, előbb - utóbb megunja, hogy ide - oda ingázik és ki fog dobni, ha nem őt választod!

Részben megértem, hogy nem akar más gyerekével foglalkozni. Továbbá, hogy nem akar erőltetett mosollyal találkozni bizonyos időközönként az exszel, akit vele csalt a pasija.

De, akkoris ez így helytelen! Vagy elfogad téged a gyerekkel, vagy sehogy!

Próbáld megbeszélni vele! Idővel elképzelhető, hogy nyitni fog a gyerek felé!

Nekem is van olyan haverom, aki szintén utálta a gyerekeket!

Aztán összejött egy - a gyerekét nevelő nővel. Eleinte csak dugni jártak össze hétvégente. Aztán, már köznap is járt.

Eleinte nem volt kíváncsi a gyerekre. Majd mégis belement, hogy bemutassa neki a csaj.

Végül, összebarátkozott a kislánnyal, és ma már ott él velük!

Úgyhogy, hátha neked is szerencséd lesz!

Mellékesen megjegyzem - mert nem bírom ki - hogy abszolút nem sajnállak! Megérdemled, hogy ilyen helyzetbe kerültél!

De, mint mindig, most is a gyerek issza meg a levét a szülei válásának...

2021. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen megértem a nőt, hogy nem akarja a gyereked látni, elég neki már egy csecsemő, aki a nyakára maradt.
2021. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
93%

Azért durva hogy vannak még emberek akik a kérdezőt sajnálják.

13 komment, fél hogy megcsalja a nő

Ez valami kitalált sz@r sztori vagy a kérdező annyit se érdemel, hogy leköpjék amilyen barom.

Félsz hogy megcsal? Jaj te szegény, az nem volt baj amikor te csaltad meg a gyereked anyját?

2021. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
83%
Ha félsz, hogy félrekúr a punetta, akkor hagyd el mielőbb. Kár belé az energia és ne hitegesd magad. Nem szeret téged odaadóan. Én kibaśźnám mint macskát szarni.
2021. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
57%

Ezen jót nevettem kérdező! - félsz, hogy megcsal? Egy kiszolgáltatott hontalan senki lettél. Rákenyszerültél a papucs szerepre, ahogy látom jól is működik.

Menj vissza a volt parodhoz, beszéljétek meg. Előtte dugd szét ezt a hisztis punát, tartalékként vedd fel titokban a "szekszet", legyen mire emlékezned, meg jó, ha van, ki tudja? :D

2021. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!