Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
100%
19! "Én kibaśźnám mint macskát szarni." Az eddigiekböl nekem inkább az jön le, hogy a csaj van birtokon belül. A ficko örülhet, hogy a csaj egyáltalán fedelet biztosit a feje fölé. Nix ugribugri:-)
2021. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
80%

Félsz, hogy megcsal?

Most mar tuti kamu :)

2021. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idióta nő van aki széttárja a lábát ezeknek a senkiháziaknak...
2021. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
98%
"Azért durva hogy vannak még emberek akik a kérdezőt sajnálják." Aki megsajnálta az ugyanaz a válaszoló, aki teli szájjal szidja a nőket más kérdések alatt...amúgy szerintem troll kérdés.
2021. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
88%
"Mennyi idióta nő van aki széttárja a lábát ezeknek a senkiháziaknak..." Egyről votl szó a kérdésben és az is könnyűvérű...
2021. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd el ezt a nőt a francba!

1. Ha utálja a gyerekeket és nem hajlandó a tieddel találkozni, akkor nem is szeret igazán.

2. Ha megcsal és más pasik után fut míg te a gyerekeddel vagy és 2 napokat nem bír ki nélküled, mert azonnal ki kell elégíttetnie magát, akkor szintén nem szeret igazán és nem éri meg vele lenni. Amúgy se, de így meg végképp nem!

2021. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
99%

A szerető nem egyenlő a párom szóval😃 szerintem a nő azért sem akarja a gyereket mert ti szeretők vagytok és semmi több ! Fogadd el! Nem tartoztok egymással semmivel és ha lefekszik mással az nem megcsalas mert NEM VAGYTOK EGYÜTT

Gondolom jól belegondoltad a nem létező érzelmeket ebbe a kis szex alapú kapcsolatba

Hat kérdező jó béna vagy !

2021. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
94%
a f*sznak vállaltál gyereket, ha instabil a kapcsolatod? Teljesen őszintén kérdezem. Lehet kefélni, randizni, teljes, szabad életet élni úgy, hogy ezt felvallod. Ha kapcsolatban élsz, legyél tisztességet. Ha gyereket vállalsz akkor legyél tisztában a tetteid következményeivel.
2021. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ebül szerzett jószág, ebül vész el!
2021. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
100%

"Ha félsz, hogy félrekúr a punetta, akkor hagyd el mielőbb."


Na jó, de akkor hol fog ingyen lakni a kérdező?

2021. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!