Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
91%
Sehogyan, én sem engedném meg, hogy a 4 évesedet elhozd az én lakásomba. Bár nem is lennék sem társa, sem szeretője egy gyerekes pasasnak.
2021. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
34%

56

Nem mindenkinek a gyerek az élete, köztük nekem se. Idegesítő,neveletlen kis g3ciknek tartom.

2021. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
85%

64

Kapok, ettől függetlenül nem fogom szeretni a gyerekeket és nem attól függ, hogy valaki szereti vagy sem, hogy ki mennyi szeretetet kap/kapott. Egyszerűen vannak azok az emberek -mint én is- hogy hiányzik belőlünk az anyai/apai ösztön. Nyűgnek érezzük, púpnak a hátunkra egy gyereket. Még a sajátot is, nemhogy egy idegen kölyköt.

2021. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
10%
62. Ha a te szüleid is így gondolkodtak volna akkor most te sem lennél,lehet hogy nem is lett volna akkora baj😬😬.
2021. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
48%

Honnan tudod? :) Lehet hasznosabb tagja vagyok a társadalomnak mint te gyerekekkel...

Amúgy ezt az érvelést soha nem értettem és mindig csak ezzel tudtok dobálózni xD

2021. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szüleidnek nem voltak gyerekei akkor neked se lesz
2021. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
84%

„Ha a te szüleid is így gondolkodtak volna akkor most te sem lennél”


Ezt meddig fogjátok még értelmes érvnek hinni a gyerekmentes életet élők ellen? Ha nem lett volna az ősrobbanás, akkor sem lennénk itt, mégse robbanthatsz fel semmit.

2021. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
0%
A meddőség öröklődik mert a gyerekeidnek se lesz gyereke ha meddő vagy vagy ha a szuleid meddok voltak
2021. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
96%

"Ha a te szüleid is így gondolkodtak volna akkor most te sem lennél"

Nekem erről az a véleményem, hogy akkor nem lenne semmi. Belegondolva egy gyerek se kéri hogy megszülessen, ha meg nem születek meg, akkor úgy alakulna a világ, hogy én nem vagyok benne. Senkinek sem hiányozna az én konkrét személyem, mert nem léteznék, és engem se érdekelne, mert meg se születtem. Inkább több szülőnek kellene átgondolnia, hogy tutira akar-e gyereket.

2022. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy ezt írom, végig olvastam a kommenteket, de hozzám se hozhatnád a gyerekedet.


Eleve nem kezdenék gyerekes pasival. Ha mégis, az elején leszögezném, hogy az ő gyereke, az anyjával oldják meg a láthatást, a nevelést, mindent, nekem semmi közöm ne legyen hozzá.

A barátnőd is ezen a véleményen van, semmi köze nincs a lányodhoz.

2022. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!