Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
88%

Ha szingli apuka lennek akkor biztos nem kezdenek komoly kapcsolatot olyan novel aki nem fogadja el a lanyomat. Nem kell hogy szeresse, foleg nem varom el hogy sajatjakent nezzen ra.

Nem tudom hany eves vagy de ha nem vagy kifejezetten fiatal szulo akkor tudhatna a no hogy sok harminc es negyvenes eveiben jaro ferfinak van gyereke, tehat leszukul a kor ha olyat keres akinek nincs.


Erdekes hogy sok no itt nagyon ellene van annak hogy a ferfinak legyen gyereke, viszont azt meg forditott esetben elvarnak hogy ha nekik van gyerekuk akkor a ferfi sajatjakent tekintsen ra es ne hozzon sajat gyereket egy korabbi kapcsolatbol.

4 eves gyerek ha jol van nevelve akkor szotfogad es nem sikitozik esz nelkul.

2022. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
78%

#71 Egy férfi esetében a gyerekkel való kapcsolattartás az exszel való kapcsolattartást is jelenti (aki meg nem törődik a gyerekkel, az szar ember). Viszont ha a nőnek van gyereke, ott sokszor előfordul, hogy a gyerek apja már egyáltalán nincs a képben.

Nem helyeslem a kettős mércét, csak azért írtam, mert szerintem ez lehet az ok.

2022. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%

#71 a legtöbb esetben a nőnek ítélik a gyermek elhelyezését, míg az apának csak láthatási joga van. Ha mégsem a nő kapja akkor valamit nagyon rosszul csinál az anyuka (alkoholista, felelőtlen, munkanélküli). Azért egy életvitel szerű együttélés és x rendszeresség szerinti láthatás nem ugyanaz.

De abban egyetértek, hogy a jelenlegi párja számíthatott volna a gyerekkel. No de itt a bibi. A csaj nem a pasit akarta mindenestül hanem csak a farkát és a lopott éjszakákat. A kapcsolatuk nem arra épült, hogy közösen terveznek hanem kimerült a szexben. Szimpla szeretői viszony. Gondolom az összeköltözés is csak hirtelen ötlet volt. Azóta nem is biztos hogy együtt vannak, hiszen egy közel egy éves kérdésről beszélünk.

2022. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt amit apám velem.

Soha nem látogatott meg egyszer sem, ha igen, akkor sem hozott semmit, csak jó volt az ingyen szállás anyámnàl. Tízszer találkozunk kb életünkben.

Te is lehetsz ilyen büszke apa.

2022. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
84%
Az meg elmegy h megcsaltad a feleseged, de egy olyan novel aki nem szereti a gyerekedet? Alja vagy 😀 szaradj el
2022. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
77%
74:vagy azt amit az en apam, hogy osszeallt egy olyan novel aki ellenem forditotta, es addig rafinaltkodott hogy olyan dolgokat amik nekem jartak volna mindent o meg a 2 pujaja kaptak meg 🥰
2022. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
83%
Hát ilyen ez a karma dolog...
2022. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!