Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon aggódom anyukám miatt!...

Nagyon aggódom anyukám miatt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyukámnak gerincsérve lett, nagyon erős és rossz fájdalmai voltak. Az orvos kiírta őt és megállapította hogy tényleg ez van. Először egy hétre. Kapott gyógyszert , szedi. Aztán még két hétre kiírták nem rég. Beteg szabadságon (táppénz) van. A gyógyszerek lecsökkentették a fájdalmat de így is csak feküdhet amit be is tart. De attól ugye a probléma még nem szünt meg..

Nem is lett volna semmi baj de mai nap felhívta az egyik kolegája hogy ugye tudja hogy hogy megszívatta őket és hogy mostmár az igazgató előtt is elásta magát meg hogy tudják hogy direkt csinálja ezt. Szerencsétlen sír a telefonba és a munkatársai ilyen rohadékok. Én vagyok rá a tanú hogy tényleg baja volt!

Két dolog miatt aggódok. Az egyik hogy ilyen gonddal nem fogja tudni végezni a munkáját és bajba kerülünk . A másik meg hogy hogy a fenébe lehetnek ilyen rohadékok a munkatársai mikor tényleg baja van??

Azóta is sír mert felhívtuk egymást.


Mit tudok én most tenni?

25/n



2021. szept. 23. 15:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom és át tudom érezni amit érez de mit tehetnék :(((
2021. szept. 23. 15:52
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja és nem is volt eddig ilyen. Nem ment soha szabira.
2021. szept. 23. 15:54
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Keress mellékállást, valószínűleg anyagi támogatásra fog szorulni anyukád. Jobbulást neki.
2021. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt tudom hál istennek biztosítani valamennyire. Köszönöm.
2021. szept. 23. 15:57
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

A munkatársaira én se tudok mást mondani, csak, hogy rohadékok.

Anyukád ezután ha nem tudja ellátni a munkáját akkor megváltozott munkaképességű lessz vagy le is százalékolják. Akkor ehez megfelelő munkát kell majd keressen. Vannak akik direkt ilyen embereket keresnek 4 órás könnyű munkára pl.

Te most ebben a pillanatban semmit se tudsz tenni csak hogy támogatod őt lelkileg. Jobbulást kívánok.

2021. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor már ketten leszünk.....
2021. szept. 23. 16:15
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy adódna, hogy kirúgják esetleg, mert annyira nem tudnak alkalmazkodni, akkor én a helyedben utólag beolvasnék nekik és elmondanám, hogy minden szó igaz volt. Addig csak azért nem, hogy nehogy anyukádnak még több kára legyen belőle.


De az megfontolandó, hogy az orvosi leleteket megmutatni a munkahelyen, hátha akkor elhiszik és leszállnak róla a paraszt munkatársak.

2021. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt akarja hogy holnap beviszi a leletet... nem értem hogy lehetnek ennyire szívtelenek az emberek.
2021. szept. 23. 16:34
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
És most akkor mi van, nem egészen értem? Miért kell emiatt anyudnak sírnia? Orvosi papírja van róla, hogy beteg, ezért nem rúghatják ki. Ha meg megteszik, akkor legalább ennél már csak jobb helyre kerülhet anyád dolgozni. Az én anyám 6 hónapig volt ágyban fekvő, utána fél évig még nem dolgozhatott, de nem küldték el a munkahelyéről.
2021. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Anyádnak erősnek kellene inkább lennie. Elnyomják, mert megtehetik, mert bőg a munkatársainak. Igen, érthető a helyzete, és nagyon sajnálom, de csak azt bas*tassák, akit lehet. Tudod velem mikor csinálnának ilyet.... Ha anyud most nem tud mozogni, menj be te holnap, és küldd el őket a k*rva anyjukba, ha húzzák a szájukat.
2021. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!