Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők, hogyan zajlik...

Elvált szülők, hogyan zajlik a láthatás? Van külön program, ahová csak az apuka megy a gyerekekkel? Jogosan várhatja el az apuka partnere, hogy ő is menjen mindenhová velük?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 19:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Hát nálunk miután komolyra fordult a kapcsolat együtt csináltunk láthatáskor programokat. Fura is lett volna ha a párom minden 2. hétvégén magamra hagy mert a gyerekkel van😄
2021. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1: tehát az sem fordult elő, hogy mondjuk egy moziba külön elment a párod a gyerekkel? Nem egész hétvégére, csak egy pár órás programról van szó.
2021. szept. 23. 19:45
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
2es nem igazán, mivel a gyerek is szeret ezért ha nem akartam menni akkor könyörgött hogy menjek én is. Sőt ha mondjuk én főztem és az apja egyedül ment érte már keresett. Ő felfogta 4 évesen is hogy mi összetartozunk és közös programokat csinálunk, még ha az anyjának ez nem is tetszett eleinte. Kb 5-6 éves lehetett mikor ő megmagyarázta az anyjának hogy ti vagytok a szüleim de ti nem vagytok szerelmes pár és soha nem is lesztek, apa már másnak a párja
2021. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

Apuka viszi péntek este a gyerekeket Tiszára, horgászni, ahová akarja, nekünk meg legalább van egy jó összebújós-szeretkezős hétvégénk, amikor a házból se mozdulunk ki. :)


(Apuka: A párom exférje)

2021. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3: és ha a gyerek akarna csak az apjával közös programot. Akkor a partner köteles eltűrni, hogy a gyerek irányítson? Jogos, hogy vannak olyan programok, amiből a partner kimarad?
2021. szept. 23. 20:10
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem jogosan várja el semelyik szülőnek a partnere, hogy ő is velük menjen. Valljuk be, hogy bármennyi éves is az a gyerek, van olyan, amikor csak a vér szerinti szülőjével szeretne kettesben tölteni időt.

Ezen nem kell megsértődni, meg nem kell furázni, ez van, el kell fogadni és kész, vagy nem kezdeni gyerekes emberrel.

2021. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
#5 miért ne lenne köteles? A gyerek azért van ott, hogy az apjával legyen, nem pedig annak az új párjával, ennyi.
2021. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
7: hát csak azért amit az 1es is mondott
2021. szept. 23. 20:33
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#8, nem akarlak elkeseríteni, de amit az egyes ír, az ritka esetek egyike. Náluk már igényli a gyerek, hogy vele is töltsön időt, mert őt is megkedvelte, megszerette gondolom, de ez nem minden esetben van így - közel sem...
2021. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes arról beszélt, hogy fura lett volna, ha két hetente a párja magára hagyja. De te már a kettes kommentedben csak rövid programokról beszéltél. Nem, nem kell rajtuk lógni mint egy kullancs, a gyerek alig látja az apját, jár neki a vele kettesben töltött idő. Nem arról beszélek hogy egész hétvégére, de úgyis ott alszik, nap közben menjenek el ketten moziba, cukrászdába, de mondjuk kirándulni mehettek együtt. Meg kell beszélni. Van amikor a gyerek maga ragaszkodik a szülő párjához, mert jóban vannak, de ha a gyerek a saját apjával akar kettesben lenni, hadd legyen már.
2021. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!