Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Ti mindig megmondját...

Kamaszok! Ti mindig megmondjátok hogy hová mentek, vagy szoktatok hazudni?

Figyelt kérdés

Főként a 15-22éves korosztály érdekel.


Mennyire kérnek számon a szülők, hogy hol voltál?


Mindig megmondjátok hogy hol és kivel találkoztatok, vagy szoktatok hazudni?


Milyen sűrűn hazudtok ilyen téren?


2021. szept. 24. 10:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mivel akkor, ha megmondtam, mindig beleköptek a levesembe - megakadályozták, hogy elmenjek- tul.képpen ők kényszerítettek rá a hazugságokra.
2021. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem 16 alatt kérdezték főleg, hogy hova megyek, utána már csak azt mondták, hogy vigyázzak magamra és hívjam ha baj van.


Persze ennek ellenére én általában megmondani hova megyek, mert jóban vagyunk és tudom, hogy nem tiltanák - kivéve persze ha azt mondom drogbarlangba, de ez amúgy se jellemző rám. Az, hogy kocsma, meg buli meg ilyenek... minden kamasz ide megy. Tudják jól. Hiába hazudni, ők is voltak fiatalok.


Szóval én sosem kellett hazudjak. Az olyan sem volt tiltva soha, hogy pl. a páromhoz menjek, pedig itt gyakran olvasom, hogy a szülők tartanak attól, hogy a gyerekük szexel - köszönöm szépen, én jól fel voltam világosítva, szóval ebből sem adódtak gondok soha.

2021. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Nahát nálunk szóba se kerülhetett, hogy elmenjek valahova, nem hogy 16 év felett el se kelljen mondani hova megyek. Amíg velük éltem, vagy nem mehettem, vagy mindenről nyilatkoznom kellett. :D

Szerencsére érettségi után vidékre mentem továbbtanulni, kollégista voltam, ott aztán fogalmuk sincs mit csináltam merre jártam. :D

2021. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Nekem, hogy kivel mentem tudták, mert állandó szűk baráti köröm volt/van akiket ismertek.

Általában mindig tudták, hogy hova megyek, mert jó kapcsolatunk volt így mindig megmondhattam az igazat, nem tiltottak el dolgoktól, megvolt a magamhoz való eszem és a bizalom

2021. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Még ilyen 16-17 évesen részletekbe nem avattam be őket, de tudták hogy haverokkal/barátokkal vagyok vagy hogy melyik városba vagyunk, mikorra várhatnak haza stb. 18 évesen már különköltöztem és nem volt téma.
2021. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy hova általában tudták, persze volt hogy változott a terv közben azt azért már nem mondtam el. Viszont hogy kivel azt nem mindig osztottam meg velek
2021. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy 20-21-22 éves nem kamasz már.
2021. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Én 23 vagyok, engem a mai napig számonkér anyám, hogy hol vagyok mit csinálok. Nem szoktam neki csak kicsit füllenteni amikor nincs kedvem magyarázkodni.
2021. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
95%
Volt hogy hazudtam, de nem sokszor. Engem anyukám nagyon félt, ennek ellenére elenged bárhova csak előtte tart egy 2 órás beszédet nekem. Tudják hogy kivel vagyok de nem mindig tudják hogy hol. Ha a barátommal vagyok akkor nyilván nem írom meg nekik hogy figyeljetek kitaláltuk hogy most elmegyünk ide meg oda. Ha buliba mentem azt is tudták, de volt rá példa hogy barátnőmnél voltam és kitaláltuk menjünk el bulizni. Akkor nem hívtam fel hogy figyelj elmegyünk buliba.
2021. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoltam inkább, hogy például hazudtatok e olyat hogy valaki mással mentek találkozni?

Mert pl nem akartátok hogy tudja hogy van valakitek.


Esetleg elmentetek vásárolni/nézelődni/plázázni

És nem ezt mondtátok, hanem azt hogy egy barátotokkal kávéztatok.


Szóval más helyszint, vagy más embereket mondtatok?

Volt valakinek ilyen lebukása?


Pl testvérem szinte minden nap elmegy a plázába, ami kb 10-15kmre van tőlünk, ezt a szüleink nem nézik jó szemmel, ezért szinte mindig azz mondja hogy az rgyik barátnőjéhez megy.


Egyik haverom pedig rendszeresen eljár ilyen illegális gyorsulási autóversenyekre, de mindig azt mondja a szüleinek hogy hozzám jön.


Vagy pl elmész a barátnőddel rgyet kirándulni, a szomszédos országba, 100km, és ezt is letagadod. Mondjuk ezt 18+ korban

2021. szept. 24. 10:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!