Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 26 évesen veréssel fenyegetnek?

26 évesen veréssel fenyegetnek?

Figyelt kérdés

26 éves fiatal nő vagyok és olyan brutális lelki/pszichológiai terrorban élek, hogy már nem sokáig bírom tovább...


Az egyetemet félre kellett tennem, mert jelen esetben az anyagi függetlenségem teljes kiharcolása volt a cél...végre felvettek...


Otthon az anyám PS4 függő, sört vedelő férje belém kötött, miszerint én rosszul tudom, mi áll a szerződésben, amit velem kötött a cég...ilyen alárendelt, rugdalnivaló rongynak tartanak....hát én meg kivételesen nem hagytam magam...erre ordítva bevágta a lakás egyik ajtaját...remegni kezdtem és sírni..az anyám vádlóan nézett rám és azt mondta, hogy kinek képzelem magam, hogy "leugatok " egy 46 éves férfit, egy alapos verés kellene nekem és hogy fogjam be a tetves pofámat, nekem kuss a nevem...aztán összevesztek, amiért én lettem a hibás...itt ülök a terrorban

..valaki segîtsen, kérem...



2021. szept. 24. 17:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
3%

Ennyi idősen nem anyád nyakán kellene lakni, egyetem ide vagy oda. Levelezőre is mehetsz mint más emberek.

Gondolom unják már hogy ott laksz, és úgy vannak vele ha durvábbak lesznek akkor hátha eltakarodsz. Nekik is kijárna egy kis magánélet.

2021. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy meg ha félre tetted az egyetemet, hogyhogy itt tartasz még?

Én levelezőre jártam, 18 éves korom óta 50-et adtam haza, ezen felül kaját magamnak vettem, mégis eltudtam menni albiba majd részletre vettem házat 24 évesen városban.

2021. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%
Ezen az oldalon ( tisztelet a kivetelnek) mindenki szuletesetol fogva 50 ezret haza ad hogy beszalljon a rezsibe, ne legyen terhere maminak meg papinak! Bexarok! Elkepeszto!!
2021. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
3%

Ez aztán a nagyon nagyon kemény lelki terror..

Mindig elképedek milyen életképtelen egy generáció a mostani.

2021. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%
Egy rokonod sincs vagy egyetlen barátod? Egyébként 26 évesen hogy laksz otthon? Amúgy munkaszálló, vagy tényleg nincs elképzelésed, hogy hova menj?
2021. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
98%
Innen menekülni mielöbb.
2021. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
96%
Mi tart még otthon? Ha meg semmi, akkor végül is mindegy hová lépsz le. Ennél az összegnél jóval többet is meg tudnál keresni pl. Győrben az Audinál ahol ingyenes szállást is adnak. [link] Nem egy álommeló, de nem is kell hozzá nagy végzettség és legalább a terrorból megszabadulsz. Ha ez nem tetszik ezen túl van számtalan hasonló munkalehetőség szállással együtt, keress egyet és lépj le végleg.
2021. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem fog menni sehová.
2021. szept. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
12%
Akkor újra, ha már törölték: meddig tartottak el a szüleid? Mert most kezdtél dolgozni, de 26 éves korra már végezni kellett volna alap, mester vagy osztatlan képzéssel is...
2021. szept. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!