Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Röviden: 22 vagyok és most van először párkapcsolatom, tini koromtól rengeteget betegeskedtem és voltam kórházban, nem voltak igazán adottak a körülmények az ismerkedéshez. De most végre boldog vagyok és lett barátom, akit úgy volt, hogy ma bemutatok apukámnak, de ő az utolsó pillanatban lemondta, mert más elintézni valója lett és ma NINCS KEDVE. Nagyon összevesztünk ezen, hogy egy (számomra) ilyen fontos dolgot ennyivel leráz, ő viszont teljesen másképp látja. Szerintetek én reagálom túl? Nagyon megbántott és meg sem hallgatott.

2021. szept. 25. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A nincs kedvem mögött biztosan van valami. Szerintem kicsit túl reagálod
2021. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsit túlreagálod. Te lehet, hogy fontos dolognak érzed, de igazából nem egy nagy ügy. Majd találkoznak máskor. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle.
2021. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Majd lesz máskor kedve.Ha nem lesz máskor se akkor nem lesz.Ha te boldog ezzel a pasival az a lényeg.Értem én hogy beszeretnéd mutatni de lesz máskor erre alkalom.Elhiszem hogy rosszul esett de ne gondold túl
2021. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha már most erről vitáztok, mi lesz később?🤷‍♂️
2021. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is túlreagálod. Majd találkoznak máskor.
2021. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha lehiggadtatok mindketten, beszéljétek ezt át.
2021. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Maradjunk annyiban hogy te alapesetben akaratos tipus lehetsz (talán makacs is).


A fiú meg inkább a "lesz@rom tipus"-nak tűnik,hidd el sok vitátok lesz még a fenti két okból visszamenőleg.

2021. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem egészen világos, hogy apukád vagy a barátod mondta-le. Végül is tökmindegy, tényleg túlreagálod.
2021. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Most az apád mondta le a talit vagy a pasid?
2021. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Túlreagálod.
2021. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!