Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy valami nagyon nem okés velem?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje a halálomat kívánom magamnak. Teljesen szét is vagyok csúszva. Karom,hasam, lábam hegekkel tele van. Éheztettem is magam. Tudom nem jó ezeket csinálni de egyszerűen nem érzem jól magam a testembe. Egyszerűen olyan mintha kínoznának ezzel az egésszel. Mármint az élettel.

Legjobb barátaim hátba szúrtak. Barátom kihasznált s majd megcsalt. Itt a családba is meg vannak a gondok.

És egyszerűen tovább ezt így nem bírom ha egy nap nem sírom el magam legalább 3x akkor egyszer se.

És úgy gondolom, hogy ezt valahogy el kéne neki mondanom, de nem tudom hogyan mondjam:(


2021. szept. 27. 00:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Így. Pszichológusra van szükséged.
2021. szept. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanígy. Ahogy leírtad. Anyud ebből semmit nem vett észre?
2021. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

Azért elég szomorú hogy nem veszik észre a szüleid hogy mennyire mélyen vagy. Bár gondolom nem is lenne így, ha érzelmileg odafigyelnek rád. :(

Hány éves vagy?

2021. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakemberhez kéne fordulni.
2021. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Sok szülő nem engedi a gyerekét pszichológushoz, mert úgy gondolja, ő nem nevelt beteg gyereket. Pláne ha otthon ronda dolgok vannak, fél, hogy kibeszéli a gyerek a pszichológusnak.
2021. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgess azért van a platform
2021. szept. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Only a man ***** válasza:
24%

Valakivel együtt lenni egy döntés. Nem kötelező. A hűség is csak egy elvárható opció, de sajnos sokan nem tudják mit is jelent.

Megcsaltak? Keress mást. Elárultak a barátaid, keress mást. Nekem sosem voltak barátaim, még is itt vagyok. :)

2021. szept. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

ezt mondd el neki is szóról szóra és kérj segítséget tőle, h nem tudod mitévő légy és tanácstalan vagy

aztán ő lereagálja és vagy ő maga probál segíteni már ha fontos vagy neki és komlyan vesz

vagy szakember segítségét kéri ha van rá pénzetek stb

nem lesz könnyű egyik se, nekem is összejött mostanában az élet rendesen és testvéremnek hasonlóképp beszámoltam a dolgokról és segített nekem vagy is probált és így kicsit könyebb volt magam túl tenni a dolgokon és gyúgyuló félben vagyok

tudom nem könnyű de erősnek kell lenne, mert még annyi szép és jó vár rád az életben nem dobhatod el magadtól sőt ennyi szar után igen is megérdemled a boldogságot és a jót, követeld és kérd ki az élettől hiszen ez jár neked

az élet megy tovább új kapcsolat új barátok új környezet új emberek, változztass de semmiképp se ragadj benne mert akkor nem lesz jobb

ha esetleg beszélgetnél valakivel szivesen beszélek veled bármiről :)

2021. szept. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Iskolapszichológussal beszélj!
2021. szept. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt neki hogy anya pszichológusra van szükségem kérlek segíts ebben . Hidd el anyukád megfog érteni a gyereke vagy nem fog kinevetni.
2021. szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!