Ezt hogy gondolja anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok és mozgássérült rokkantnyugdijas vagyok. Anyám 1 hónappal ezelőtt kért tőlem 60 ezer ftot.. A nevelőapám kamionos 600k keres havonta de nem elég semmire szerinte, előző hónapba állitólag elfelejtette a részletet mert azt mondtam oké 3 honapig 20k (mar ez is eleg nagy szégyen ekkora kereset mellett ráadasásul kapja rám az emelt összegű ápolásit is). Most azt mondja nekem,hogy két részletbe tudja csak odaadni... komolyan nem fér a fejembe bazdmeg mit gondol ez? A fán terem nekem a pénz 87%os mozgássérült vagyok 71k a rokkantnyugdijam összesen meg amit összakaparok pókeren az van.. Hogy lehet valaki ekkora senkiházi ember?
2021. szept. 27. 14:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
14%
Az a senkiházi szült meg. Ha tetszik ha nem. Ha nem tetszik menj el, nem kell jönni azzal h mozgássérült vagy stb stb. Ahhoz van eszed h anyukádat el mond mindennek
2021. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem igazan tud érdekelni,hogy ő szült meg.. Amilyen életet adott nekem meg amilyen szép gyerekkort. Ez a pofátlanság netovábbja,hogy 730 k-ból nem hajlandó visszaadni a pénzemet még nehogy már én legyek a hibás?! Ha nincs ez már rég eltűntem volna a fenébe!
2021. szept. 27. 14:56
 3/37 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Lehet megérdemlem.. Megerdemlem azt,hogy egészségesből nyomorék lettem egy nővér miatt aki szarul végezte a munkajat. Mindegy további szép napot!
2021. szept. 27. 15:03
 4/37 anonim ***** válasza:
3%

Másik oldalt nem ismerjük.

Itt meg azt ír mindenki amit akar, messziről jött embee

2021. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
4%
Nem kötelező otthon élni. Az a senkiházi biztosan nem fog hiányolni.
2021. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
4%
Az emelt összegű ápolási díj 62.005.- Anyád nyilván abból a Maldív szigetekre jár nyaralni
2021. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
6%
A kérdezö átlag két-három hetente kiírja ugyanezt, és mindig meglepödik, hogy nem kezdi mindenki szidni az anyját.
2021. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Mit is vártam mikor kiirtam ezt a kérdést.. Ti is biztos vigyorognátok a helyembe,hogy ekkora keresetből nem derogál visszaadni a pénzemet. De hat itt vagyunk ebbe a gyonyoru orszagba a sok szep mentalitasu ember között.. Nem sajnáltatni akarom magamat de aki egy beteg embert lehúz azért hogy is mondjuk nem szép dolog beismerem a senkiházizás is.. Na mindegy csak egyszer lépjek le innen többet vissza se nézek!
2021. szept. 27. 15:19
 9/37 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom xD
2021. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%

Némi önvizsgálat nem ártana.

Lehet, hogy nem is a kérdéssel van a baj, hanem a stílussal, ahogy előadod.

A helyzet az, hogy az ápolási díj foglalkoztatást helyettesítő támogatás, tehát kvázi az a munkája, hogy téged gondoz.

Az, hogy a párja mennyit keres, rájuk tartozik. Nem előírás a közös kassza, és ha mégis azon van, kettejükre tartozik, hogy osztják be.

Kölcsönkért anyud, adtál neki, ahogy tudja, megadja.

Teljesen mindegy, hogy hova mész, ha ott is arról fog szólni az életed, hogy akármi van, te vagy az áldozat, téged senki nem ért meg stb.

Ismerek beteg embert, nem is egyet. A legjobb barátom koraszülöttként jött világra, 8 napos kora óta nem lát, mert kiégették a retináját, és nincs így megkeseredve negyven felett, mint te huszon évesen.

2021. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!