Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt,ebből 1 éve költöztünk össze.


A húgommal nem igazán jó a kapcsolatunk,elég nagy a korkülönbség, én 28 vagyok amíg ő 19, még tanul középiskolás,amikor elköltöztem 60km arrébb,az oka, hogy itt találtunk olcsó lakást,de munka szempontjából sok a lehetőség.


Én a 3 év alatt többször is kértem húgom, hogy találkozzunk,de folyton lerázott...volt olyan,hogy megbeszéltük,hogy lemegyek a szülővárosomba és akkor tudunk talizni,erre amikor már odaertem, közli,hogy bocs tesó mégse.. én fél év után meguntam és úgy voltam vele, ha akar akkor keressen meg én befejeztem.

Hétvégén történt egy olyan,hogy a húgom váratlanul betoppant hozzánk, 3 év után vette a fáradságot,hogy eljött látogatóba tök váratlanul,mert se egy üzenet,se egy hivás.


Nem is köszön jön be az ajtón,hogy itt van, örüljek,hogy láthatom a fejét, leül a nappaliba,le se veszi a cipőt,elkezd rágyújtani, kértem,hogy oltsa el,mert itt nem lehet,tovább szívta, kiküldtem a lépcsőházban,pofákat vágott,hogy ez csak egy kis füst,nem lesz senkinek semmi baja,miért vagyok ennyire karóttnyelt,csak lazán..

meg ilyen hülye szövegek,visszajött a lakásba elkezdett turkálni a hűtőben,hogy ő éhes, szóltam neki,hogy ne haragudj,nem otthon vagy,hanem vendégségben,engem oktatott ki,hogy hisz egy család vagyunk hadd csinálja már azt amihez kedve van,sajnos nem sajnos full üres volt a hűtőnk,semmi kajánk nem volt,mert mi úgy szoktunk vásárolni,hogy vasárnaptól-vasárnapig egyszer egy nagy bevásárlást ejtünk meg és akkor egy hétig nem kell boltba rohangálni.

Ehhez is pofákat vágott,hogy csoroság van mii,aztán majd jössz vissza anyánkhoz kopogtatni az ajtón zsíros kenyérért,mondtam neki,hogy nem és ma tervezztünk boltba menni,ha éhes akkor rendelünk pizzát,de azt meg elutasította

Megemlítettem neki ha már itt van akkor legyen szíves vissza adni azt a pénz amit kölcsön kért,nem nagy összeg valóban 5000 Ft van szó,de így lett leírva,hogy kölcsön van nyomva,nem csak szóbeszéd

Egyből elkezdett okoskodni,hogy ne legyek már ennyire soher,mit sajnálom én tőle a pénz,egy család vagyunk, undorító vagyok.


Húgom lelépett,erre anyámtól (akivel 7 éve nem tartom a kapcsolatot) jön egy telefon,hogy nem igaz, hogy így kell bánni a testvéreddel, fogjunk össze,mert csak egymásra számíthatunk bla bla..miért sajnálom tőle az az 5000 Ft,mi az,hogy se egy pohár vízzel semmivel meg nem kínálom, nem ezért neveltelek fel, nem ezért etettelek,hogy így bánj velünk,vagy talán ezért érdemlem,....

hiába mondtam el,hogy volt,anyám a húgom partját fogja.

Azóta egyikkel se beszéltem,de a mai napig nem tudom felfogni mi volt ez.


Miért mondott ilyeneket anyám



2021. szept. 27. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Engedd el.. nem érnek annyit, hogy ezen rágódj. Zárd ki őket teljesen az életedből, éljenek együtt boldogságban :D

Én egyébként már a cigis résznél közöltem volna vele, hogy akkor mehetsz is amerre akarsz.

2021. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom . Na ez már pofátlanság ha tényleg így történt a dolog. Főleg ha még kerested is erre ezt csinálja.

Rágyújtani bent a házban ? Váratlanul megjelenni? De főleg rágyújtani ...ott rúgtam volna seggbe hatszor.

2021. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
3%
Én ágyba cigizek, mi a problém? Sőt, ágyba is iszok, ágyba is szívok, ágyba is baszok
2021. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Jó, de te undorító vagy hármas.
2021. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
A húgod anyád "nevelése". Most legalább tudod, hányadán állsz velük.
2021. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennek adnék egy kis papírkát amin leírom az illemszabályokat.

Bejelentkezik hogy jönne. Ha nem tud vagy elfelejti vagy meglepit akar akkor okés, de köszön. Cipőt leveszi. Cigi előtt megkérdezi rágyújthat -e. Ha nem, akkor nem vág pofákat.

Hűtőben nem turkálhat ha nem adtál rá engedélyt. Nyilván adsz de illik megkérdezni. Bocs éhes vagyok tudsz valamit adni?

5000k nem sok, de a megbízhatóságát bizonyítja. Nem nincs harag 5k miatt, csak többet nem kap semmit kölcsön. Mert nem adja vissza. Ha elkéri az autót majd ja összetörtem ott van 100km -re ugye nem baj. 5k -t nem tud kezelni az többet sem. Húgom nem húgom. Mondjuk nálunk ilyen gond sose volt szerencsére.

2021. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Mindent jól csináltál, nem hagytad magad.

Ne keresd őket. Szerintem lesz egy nyugis karácsonyod 😁

2021. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit pontoztokle? ezvan öcséim
2021. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz velük.
2021. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#3

Nem mindegy,hogy otthon vagy,épp vendégségbe mész,tudta nagyon jól a húgom,hogy a lakás tabu


Igen én is pénzből élek,hiába a testvérem minden kis összeg ki van számolva mi mire megy el.

2021. szept. 27. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!