Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt hogy megbántátok hogy...

Volt hogy megbántátok hogy újra felvettétek a kapcsolatot az egyik szüleitekkel?

Figyelt kérdés
2005 óta nem beszélek apámmal.Verte anyámat, ha terhes volt ha nem.Volt ,hogy a hajánál húzta végig az egész lakáson.Amikor meg elköltöztünk, elváltak akkor is zaklatot minket.16 év után felvette a kapcsolatot ,gondoltam öreg ember létére hátha megváltozott.Hát kb 2 hónapig szép és és jó volt minden.Amig el nem kezdte a hazugságait a múltról , meg el nem kezdtet okoskodni ,hogy a hazunkat így meg így kell csinálni.Annyira fel húzott minket ,hogy a párom is azt mondta,hogy ide többet nem kell hogy jöjjön.Most már nagyon bánom hogy felvettem a kapcsolatot vele, mert újra előhozta azokat a gyerekkori emlékeket és dühöt amit akkor éreztem.

2021. okt. 6. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Na ezért nincs nàlam màsodik esély. Anyàmmal húsz perces telefon és behànytam.
2021. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor msot kerüld ismét, nem elhet mit tenni.
2021. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal évekig nem beszéltem. Apám halála után gondoltam azt, hogy tán rá kéne nyitni az ajtót. Már a temetés napján megbántam.
2021. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!