Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Morális kérdés, most szarul...

Morális kérdés, most szarul kellene érezni magam , vagy csak ez anyám célja? Reálisan akarom látni a szituációt de Nagyon elfogult vagyok hogy anyám bolond. Próbáltam tömören fogalmazni

Figyelt kérdés

Alapszituácio:

22 évesen külön albérletbe lakom anyámtol aki éli az életét a bátyámmal, öcsémmel ,párjával.


Anyám felhívót kiakadva, hogy miért nem vettem a saját nevemre az öcsémnek simkártyát (gonoltam ők is megtudták volna oldania és írtam neki, hogy nekem nem jó).


Illetve én panelbe lakok és van egy kis 100 w os porszívom (autó takarításhoz patika).Kiakadt, hogy miért nem volt időm elvinni neki miközben neki a családi házba van a garázsba konektor meg egy olyan porszívója ami szív is. Ezért benzinezek?


Megyünk moziba és amikor meglett beszélve hogy apámmal megyünk moziba épp csak én , öcsém és barátnőm volt ott.

Aztán a báttyám (26 éves) aki csak akkor keres mindenkit Amikor kell valami, na ő nem volt ott és nem is volt vele beszélve.


És anyám elég idegesen felhív hogy elmondja milyen rossz ember vagyok ezeket szemrehányva



Kérlek nyelvtan Tanárok kiméljetek.(Bocsi)


2021. okt. 14. 21:14
 1/8 Thispain ***** válasza:
84%
Oldják meg maguknak a gondjaikat.
2021. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Kíméllek, mert nem igazán értem felét sem annak, amit írsz. Mondjuk ezt a mozis epizódot ember legyen a talpán, aki érti.

Bocs, de így nem fogsz értelmes válaszokat kapni sem.

2021. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan nem vagyok nyelvtantanár, de azért megkíméllek, de arra megkérlek, írd le érhetően, magyarul, normálisan megfogalmazva, amit kérdezni akarsz, így teljesen értelmetlen az egész.
2021. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ketten akart lenni az apjával.
2021. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ès a porszivos sztori? Azt ertette valaki?
2021. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Én azt hiszem, értem a porszívós sztorit.


A kiindulópont az, hogy az autós porszívók speciálisak: vagy akkumulátorosak, vagy az autó szivargyújtójához lehet őket csatlakoztatni. Ennek akkor van jelentősége, ha ott akarod az autódat kiporszívózni, ahol nincs a közelben konnektor (pl. épületektől távolabb vagy). A kérdezőnek van ilyen autós porszívója. Az anyukája szóvá tette, miért nem vitte el nekik, holott nekik van normál porszívójuk, és a garázsukban van konnektor is, tehát a maguk porszívójával ki tudták volna porszívózni az autójukat. Ezen akadt ki a kérdező, hogy elvárta volna az anyukája, hogy a saját költségén odafuvarozza nekik az autós porszívóját, mikor a sajátjukkal is meg tudnák oldani a porszívózást.


Kérdező, neked van igazad, anyukád ostoba. Ne idegesítsd magad rajta. Egyik füleden bemegy a szövegelése, a másikon menjen ki.

2021. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Szóval akkor ebből összeszedve, külön életed van, éld azt ne foglalkozz velük.
2021. okt. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Saját életed van, felnőtt vagy... Gondolom nem akarsz ilyen hülyeségeken idegeskedni, szóval engedd el
2021. okt. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!