Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi hogy elvigyem...

Miért nem engedi hogy elvigyem babakocsizni ?

Figyelt kérdés
Nemrég születtet unokám de a lányom nem hagyja hogy elvigyem sétálni vagy hogy átvigyem magunkhoz . Két hónapos múlt a kicsi . Mit tegyek? Normális hogy nem engedi?

2021. okt. 15. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Amíg "babakocsizni" szeretnéd vinni, addig ne is vidd.
2021. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Normális. Hagyd békén a babát, egyelőre az anyjára van szüksége.

Ja, és az anyukát is hagyd békén. Ha nyüzsögni akarsz, főzz nekik, vasald ki a ruhát, menj el bevásárolni; nagyobb segítség lennél.

2021. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
2 napja még a menyed volt. Uncsi vagy
2021. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
A másik kérdést nem láttam.
2021. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Még nagyon pici, folyamatosan szüksége van az anyjára. Legyen elég egyelőre az, hogy látogathatod, vagy hármasban mentek el sétálni. Aztán ha összeszoktatok, és már nem olyan kicsi (pl. eszik rendes ételeket, tud mászni, kicsit önállóbb), akkor majd biztos él a lányod a lehetőséggel, ő is vágyik a pihenésre. Nagyon odaadó nagyszülő vagy, hogy már most kényeztetnéd az unokát. Ha segíteni szeretnél, menj át hozzájuk, hogy legyen pár nyugodt perce a lányodnak rendbe szedni magát, esetleg főzz nekik valamit, vagy vállalj el egy adag vasalást.
2021. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Miert nem engedi? Biztosan mondott valami indokot, csak vagy nem figyeltel ra vagy kihagytad ezt a legfontosabb reszletet a kerdesbol.

Amikor 2 honapos volt a lanyom, nagyon hasfajos volt (es anyatejes, akkor meg nagyon sokat szopizott) sokat is sirt szegenykem, csak kezben volt el. En se hagytam volna akkor masra, de anyosom es anyukam jottek hozzank, nem mi mentunk.

2021. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem a menyem hanem a lányom .

Nekem ez az első hogy teszek fel kérdést .Csak kíváncsi voltam másoknál ez hogy van :)

De igazatok van inkább hagyom próbálok másban segíteni aztán remélem előbb utóbb engedi majd .

2021. okt. 15. 14:46
 8/32 A kérdező kommentje:
Csak azzal indokolta hogy nem szereti a babakocsit a kislány és ő is nagyon nehezen indul el vele, mert van hogy alszik van hogy sír . Azt mondta nem lehet kiszámítani és jobban szereti ő vinni .
2021. okt. 15. 14:48
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) megfogadom
2021. okt. 15. 14:49
 10/32 anonim ***** válasza:
40%
Normális A 2 hónapost nem kell sehova vinni az anyja nélkül,ha nem muszáj,vagy nem kifejezetten ő kéri,mert esetleg pihenne.Az én kisfiam meg a babakocsit ki nem állhatta világ életében,ahogy beletettem azonnal felébredt,és annyira ordított, hogy lila volt a feje.Éppen ezért,kb. 2x voltunk sétálni babakocsival.Az udvaron levegőztettem a kezemben,később pedig a sport babakocsit már szerette,úgyhogy ezt is el tudom képzelni egy lehetséges oknak.
2021. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!