Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Többet érezne a lányom iránta?

Többet érezne a lányom iránta?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk hárman. Többször lógtak együtt az elmúlt időben, társaságban állandóan egymással vannak elfoglalva. Majd 10 év van köztük. Hétfőn mindketten csúszon lesznek. A lányom úgy lesz csúszon, hogy 8 nap kell télre, neki 6 napja van meg 2 nap csuszója. Kérdeztem mit fog csinálni, hát semmi különöst csak megint xy-nal lesz egésznap. 8 tól körülbelül 6 ig. Azért lesz neki tulajdonképpen fizetésnélkülije évvégén, mert milyen jót fog szórakozni, ezzel a pasival hétfőn. Most mi lehet közöttük? Már jó lenne ha valaki engem is beavatna.
2021. okt. 15. 20:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És most nemrég jelentette be, hogy szerdán is xy-nal lesz. Segít neki vacsorát főzni este
2021. okt. 15. 20:08
 2/15 A kérdező kommentje:
És ez a férfi pár hónapja úgynéz rá mint valami istenre.
2021. okt. 15. 20:11
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg tőlük!
2021. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Lehet kialakulóban van valami köztük, csak amíg nem komoly nem mondják el, mennyi idős a lányod?
2021. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Csinálják. Bizony, megy az ungabunga, te ezt sejted és úgy látom hogy nagyon piszkálja a csőrödet hogy a kakas nem téged választott a tyúkólból hanem a lányodat. Tudják hogy milyen vagy ezért nem kötik az orrodra a dolgot. Örülök hogy segíthettem neked tisztábban látni a helyzetet.
2021. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Beavatni mi sem fogunk tudni, mert nem ismerjük a két felet.

Miért akkora baj, ha éreznek egymás iránt valamit?Nem szabad emberek?

2021. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Már tuti h megnyomta a lányodat
2021. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Együtt fognak a csúszra jutni :-D
2021. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már jó lenne ha valaki engem is beavatna."

Hát akkor beavatlak, hogy a lányodnak jó napja lesz, magas pulzussal. De szerintem ezt te is tudod, meg amúgy is már felnőtt nő, nem kislány.

2021. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy érezzék jól magukat,csak védekezzenek!
2021. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!