Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghívnátok az alkoholista...

Meghívnátok az alkoholista nevelőapátokat az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

15 évig volt a mostohaapám, mivel kb 4 éve elvált tőle édesanyám a folyamatos italozás és cirkuszok miatt.

Igazán traumatikus gyerekkorom volt neki köszönhetően, éjjeleket nem aludtunk miatta, volt hogy kidobott a házból. Màra már megbocsàjtottam neki és próbálom a javamra fordítani ezeket a rossz élményeket.

Ritkàn talàlkozunk én próbàltam tartani vele a kapcsolatot mindenek ellenére, de ha telefonon hívtam vagy talàlkoztunk folyamatosan azon lovagolt, hogy mièrt nem hívom többet, miért hagyta el édesanyàm.

Tudom úgy illene, hogy meghívjam, legalàbbis mindenki ezt hajtogatja. Ha olyan ember lenne amilyen amúgy nem akkor én is szívesen làtnàm a vendégek között. Viszont félek attól, hogy végig anyun fog lovagolni meg a testvéremen, ès akkor nem tudjàk majd jól érezni magukat. Ha pedig ők nem tudjàk jól érezni magukat akkor én sem fogom. Az is megtörténthet, hogy csinàl egy cirkuszt...

Azért hívnàm viszont, mett ha nem akkor a testvéreimmel fog cirkuszolni, hogy én őt miért nem hìvtam meg..fogalmam sincs mit kell tenni ilyenkor. Szerintetek?


2021. okt. 17. 17:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívnám meg.

(Sosem voltam ilyen helyzetben szerencsére, de az biztos, hogy aki miatt "traumatikus gyerekkorom volt", azt, ha meg is bocsájtottam neki, nagy ívben kerülném). És van amikor le kell sz@rni, ki mit gondol, na ez is ilyen.

A testvéreidet sajnálom, de mérlegelni kell, hogy melyik a kisebbik rossz, ha az esküvőn cirkuszol, vagy velük.

2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gáz akkor ne hívdd meg.Főleg hogy 15 év szenvedésben telt el miatta.Vagy meghívod de akkor az esküvődnek annyi és anyudat szekálja végig.Ha iszik pár pohárral akkor nem bír majd magával és leszrja hogy egy esküvőn van.A döntés rajtad áll
2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy cirkuszol? Ez a te napod, azt hívsz meg, akit akarsz. Az megint egy plusz érv, hogy ne hívd meg, hogy a gyerekkorod tönkretette. Csessze meg. Tuti nem hívnám meg!
2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy merül fel a gondolat, hogy meghívd. Azzal, hogy édesanyáddal nincs többé együtt, köztetek is megszakadt a kapocs, nem ő az apád.

Jelenléte az esküvőn senkinek nem okozna örömet, elrontaná a hangulatát a napnak, aminek a boldogságról kellene szólnia. Bizonyos, hogy édesanyád se az exére kíváncsi ezen a napon. Hogy utána cirkuszolni fog, mert nem hívtad meg? Ha meghívnád, másért cirkuszolna.

2021. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igen, ez így van, ha nem.azért cirkuszol, hogy miért nem hívtam meg akkor cirkuszolna velük másért.

Fogalmam sincs mit tegyek, csak a testvéreim miatt hívnàm meg, hiszen ők azt mondjàk, hogy majd rajtuk fogja kiűzni magát, hogy miért nem hívtam, de arra sincs garancia, hogy az esküvőn őket nem fogja szekálni.

2021. okt. 17. 18:16
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még akarsz hívni valakit aki tönkretenné az esküvődet.

Nem kell áldozatnak lenned még mindig. Megbocsájtottal neki ez rendben, kell a lelki békédhez. De mi a francért tartod még mindig vele a kapcsolatot úgy hogy ilyen élményei vannak vele kapcsolatban és még jól sem érzed magad vele? Nem leszel jobb ember ha azt bizonygatod higy egy ilyen emberrel is jól bánsz. Plusz még meg is hívnád az esküvőre mert mások azt mondták hogy úgy illik. Megbánnád.

Akik azt mondják hogy ezt azt úhy illik annak mond meg higy a saját eskuvőjüket szervezték ne a tiédet. Ezt a tiéd és a párodé lesz.

2021. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

persze, még az esküvőmön is annak a pofáját akarom nézni aki tönkretette az életem

egyszerűen nem értem némelyik ember miért nehezíti meg a saját életét.

ha megjelenne rendőrt hívnék rá, nemhogy még jópofizzak vele.

megbocsátani? minek, ő vétkezett, pitizzen ha jóvá akarja tenni azt amit nem is lehet.

2021. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz??

Minek?

Gyakorlatilag menekültetek előle,te meg még kerested..

Nekem már ez sem normális.

Eszembe nem jutna.

2021. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A testvéreim miatt próbàltam vele jóban lenni.
2021. okt. 17. 18:23
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Tönkre akarod tenni a saját esküvődet? Egy van belőle! Mindenki azt mondja? Ki mindenki? Hívják meg ők a saját esküvőjükre! Ne akarj már másoknak megfelelni a saját rovásodra! A testvéred meg ne hagyja, hogy cirkuszoljon vele! Mért vannak egyáltalán kapcsolatban?
2021. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!