Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, tényleg olyan nagyon...

Anyukák, tényleg olyan nagyon nehéz Anyának lenni? Nekem nincs gyermekem sajnos, így nem tudom, de minden barátnőm folyamatosan panaszkodik, hogy mennyire nehéz és fárasztó az élete gyerekkel. Számomra így elgondolkodtató, hogy bánjam-e, hogy nincs.

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 13:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
Le fogják írni, hogy mennyire rossz, de a végére odabiggyesztik, hogy "de tökre megéri".
2021. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem rossz! Nehéz és fárasztó, de nem rossz! És megéri :) legalábbis nekem és sok ismerősömnek.
2021. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén?

Amikor dolgoztam, elég fáradt voltam. Sokszor nehéz volt felkelni is.

Azóta ez a fáradtság amit akkor hittem, a gyermekágyas időszakhoz képest egy vakáció volt. Az Anyai erő nagyon gyorsan kibontakozik. Szinte nem ismerek magamra, de nagyon sokat erősödtem.

Fáradtság ide vagy oda, ez egy elképzelhetetlen és leírhatatlan csoda. Engem egyáltalán nem érdekel, ha egy éjszaka 920x kell ébredni, mert addigis szétpuszilgatom.

Nemrég múlt 1 éves, de minden pillanatát mesélem. Nincs az a fáradtsági szint, ami ne érné meg a saját gyermek vállalása.

2021. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
38%

*megélem


Egyébként aki ennyire panaszkodik, hogy fáradt, az lehet hogy csak valamilyen pozitív elismerő megjegyzésre vágyik. Én a férjemnek sem panaszkodom, ha egy éjszaka összesen 2 órát alszok, mert hatalmas áldás, amiért nagyon hálás vagyok, hogy van Kiért ébredni

2021. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
18%
Miért lett a hozzászólásom lepontozva? Kinek és miért nem tetszik?
2021. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
57%
5.nem mindenkinek tetszhet egy válasz független, hogy jó e vagy rossz.
2021. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%

Nincsen gyerekem, őszinte leszek még most sem tudom, szeretnék-e.

JÓ szülőnek lenni fárasztó és nehéz ahogy látom az ismerettségi körömben. Ez sem fekete és fehér dolog, nyilván ennek is vannak nagyon sötét árnyoldalai, lemondások, szenvedés, és vannak csodálatos pillanatai. Egy sima kutya tartása már gondot okoz a legtöbb embernek, azaz nem okoz gondot, mert leszarják, alapvető állattartási dolgokkal nincsenek tisztában, vagy hogy mire van szüksége egy kutyának. Hát akkor gondolhatod, hogy egy gyerek mekkora meló.

2021. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
9%
Most néztem meg jobban a kérdést. A kérdező úgy írta, hogy sajnos nincs gyermeke. Lehet, hogy ezzel a válasszal, hogy igen megéri, felzaklattam..
2021. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
20%

"Miért lett a hozzászólásom lepontozva? Kinek és miért nem tetszik? "

Kicsit úgy hangzik, mint amikor az itteni nőmentes férfiak próbálják elképzelni, milyen lenni egy anyának, szokásos standard "nő vagy, tűrj" válasz.

2021. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
16%
Úgy látom itt csak a lepontozás megy:'D Valaki nagyon frusztrált
2021. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!