Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anya is van itt aki bele...

Más anya is van itt aki bele akar szólni gyermeke életébe pedig a gyermek már elmúlt 30 éves?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Jeez ha az én anyám lenne ilyet kitagadnám a családomból.
2021. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mintha csak anyósomról beszélnél...
2021. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is anyosomra ismertem a kérdésből.
2021. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Az attól függ. Ha sínen van az élete és jól alakulnak a dolgai, nem szólnék bele. Sajnos az én 32 éves lányom nagyon rossz úton halad (drogok, pia) és képtelen vagyok tétlenül nézni, hogy tönkreteszi az életét. Bár én nem úgy fogalmaznék, hogy beleszólok, inkább tanácsokat próbálok adni neki, például, hogy keressen egy szakembert vagy menjen terápiára, de ő ezt tolakodásnak veszi.
2021. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ebbe semmi különös. Egy szülő mindig gyerekként fog tekinteni a fiára vagy lányára. Az aktuális miniszterelnök anyja is ezt teszi! :-)


Apám még a WC-n sem hagy békén: "ja vagy éppen szarsz?" :-)


Meg ha alszom a szobámban, bejön és elmondja, hogy őt éppen mi zavarja, ha érdekel, ha nem... :-)


Egy-egy beszélgetés úgy zajlik, hogy ő beszél, én meg ha néha jönne egy gondolat és elmondom, akkor: "miért szólsz mindig közbe?" :-)


Egy telefonbeszélgetés is hasonló, elmondja, hogy ő mit akar, aztán leteszi, meg sem várja a reakciót... :-)


Mi is ilyenek leszünk! Jupijééé! :-)

2021. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Volt, ilyen, lesz ilyen, van ilyen.

5 - l egyetértek.

2021. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Anyósomék ilyenek, pedig lassan 50 évesek a gyerekeik. De hát kis életképtelenek, igazán nem hagyhatják őket magukra, ugye... 3:) Kedvencem, mikor az 5 gyerekes lánya anyós szerint nem tud főzni, a 15 éve vállalkozó férjemnek meg üzleti tanácsokat osztogatnak apóssal karöltve, persze úgy kezdik, hogy de hülye vagy fiam, én a helyedben tök máshogy csinálnám!
2021. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Eddigi kérdések alapján ilyen még nem fordult elő soha és sehol...


Komolyra ferdítve meg pont fordítva, nem példátlan a dolog.

2021. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát én próbálom ezt elkerülni. Nem hívogatom, nem írogatok neki, megvárom, hogy ő jelentkezzen, jöjjön.
2021. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!