Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy levágassam a hajamat, mert hogy szerinte nem állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én már szó szerint hónapok óta álmodozok a rövid hajról, de anyukám nem engedi, hogy levágassam. Mert szerinte annyira szép a hosszú hajam. Meg nem állna jól. Tény, hogy egyszer levágattam a hajamat. Pontosabban levágtam. Karantén volt, kb 2020 május. Levágtam egy ollóval elég rövidre. Nem volt szerintem es mások szerint sem annyira rossz, de nem mutatott szépen, mert látszott, hogy nem fodrász vágta le, meg egyenetlen lett. Szeretném úgy kipróbálni, hogy ha fodrász vágja milyen lenne.

Kicsit kerekebb a fejem, de nem malac, pogácsa, telihold vagy ilyesmi. Közelít az ovális felé, de kicsit kerek. Anya folyton azzal, jön, hogy a hosszú haj nyújtja a kerek arcom. Meg hogy a kerek archoz csak a hosszú áll jól. Ez igaz?

Ismétlem nem kerek annyira az arcom, csak nagyon kicsit. Kb kulccsontig szeretném vágatni. Olyanra mint a Squid gameben a 240-es jatékosnak. Csak kicsit hosszabbra. Most sajnos nem tudok már ezen a héten menni, jövő héten meg szabin lesz. Leghamarabb nov 3.

Az a haj, ami a 240 játékosnak valamint a 067 van, neki elég rövid, de nagyon szép kinek áll jól?

Félek, ha nagy nehezen ráveszem és tényleg nem állna jól menne a cirkusz, meg megmondaná, hogy most nagyon jó meg gratulál. Emlékszem amikor levágtam csúnyán egyszerre amikor meglátott azzal jött, hogy milyen a hajam..

Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. okt. 20. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
27%
Vágd le otthon magadnak, de ne annyira rövidnek, mint amilyenre szeretnéd, hanem a kettő között valahol. Egyrészt megnézed, hogy tetszik a rövidebb haj, és hogy még mindig szeretnél -e ennél is rövidebbet, másrészt utána anyukád is biztosan benne lesz abban, hogy fodrászhoz menj, legalább, hogy korrigálja az általad levágott hajat.
2021. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
72%
Már egy hónappal ezelőtt tettél ki erről kérdést, igazából mi a célod a mostanival? Milyen más válaszokat vársz?
2021. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy nagyon szeretnéd, és ha nem is lesz olyan jó, legalább tudni fogod milyen aztán úgyis visszanő. Lehet tényleg csak jót akar, de ez a te hajad és semmi drasztikusat nem szeretnél vele csinálni, szóval azon kívül, hogy egyszer elmondta a véleményét, nem kéne így beleszólnia. Ez csak haj, nem tetoválásról van szó, ami utána örökké ott marad.
2021. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
86%
Kérd meg akkor apukádat, hogy vigyen fodrászhoz. Nem igaz, hogy anyád nem érti meg, hogy te rövid hajjal érzed magad jól.
2021. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
89%

A "nem engedi" és a "neki más a véleménye az adott kérdésről" két külön dolog.

Ha rossz lesz, így jártál. Nem neki kell, hogy bejöjjön.

2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem az ilyesmit sosem. A haj kinő, ha megbánod, akkor máskor nem csinálod. Nem örökre marad az a frizura. Amit mondasz, az meg nem is vészes. Ha fiús lenne, akkor azért meggondolnám, de egy középhosszú hajon mit van gondolkodni... nekem kerek fejem van, volt hátközépig érő, volt A vonalú bob, frufruval, az nélkül... szerintem a rövid sem gáz, de a 240es nem rövid.
2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
17%

Ne vágd le mert idétlenül fogsz vele kinézni, én vettem a fáradtságot és megnéztem a kedvenced haját, de rajta azért mutat másképp mert ázsiai, abból is az erősebb arcvonású, ami megengedi számukra a szokatlanabb külsőt.

Európai archoz ha te ilyenre akarnád vágatni, normális fodrász el sem vállalja mert nem akar a vendégből egy diliházból való menekültet csinálni.

Gondolom fiatal is vagy ha ilyenen gondolkodsz, de ne tedd.

2021. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

#1

Nem szeretnék balhét, mert tudom milyen ideges lenne.


#2

Az szerintem nem én voltam, mert én nem tettem ki ilyen kérdést.


#3

Annyit mondtam már neki.


Egyébként most azt mondta a covid miatt nem akar engedni, mert nem vagyok beoltva, meg sok a beteg.


De a Squid gameből milyen fejhez áll jól a 067 és a 240 haja?

2021. okt. 20. 21:03
 9/72 anonim ***** válasza:
91%

Menj! Vágattasd le fodrásszal!

Ha nem áll jól, akkor legalább többet nem fogod levágni és tanulsz a hibádból!

Ha jól fog állni, anyukád is el fogja fogadni!

A legjobb megoldás az lenne, ha elmennél fodrászhoz és őt kérdeznéd meg, hogy neked mennyire rövid haj állna jól! Mondjad neki, hogy vágja olyan rövidre, amilyen haj neked még jól áll!

2021. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
22%

En is meg neztem a neten ezeket a figurakat. Borzalom az a haj.

Ne haragudj anyujadnak igaza van. Nezz ki valami normalis frizurat

2021. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!