Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem szereti, ha a...

Anyukám nem szereti, ha a barátomnál alszok, bezzeg ő ilyenkor meg már házasodott. Ez hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Elég régóta van már barátom, és mindig félve aludtam nála, elég ritkán is, mert anyukám másnap folyamat kicsapta a hisztit és káromkodott, szidott engem. Mindig azt emlegette, hogy szokjak le erről, hogy másnál alszok, meg hogy az ő idejében ez nem volt megengedve,…meg a szokásos duma.

Azt megértem, hogy 16 évesen félti valaki a gyerekét, de hogy 20 évesen ilyeneket mond nekem, hogy szokjak le az ottalvásról…

És ami nekem nem fér össze, hogy ennyire tiltakozik ezek ellen, és játsza az eszét, hogy az ő idejében más volt, hát sokkal “rosszabb” helyzetbe volt anno ő, mint én most. Mivel ő 21 évesen már terhes volt a testvéremmel, és házasodott, én meg 21 évesen ott tartok, hogy félve alszok a barátomnál, mert tudom, hogy a saját anyám terrorizálni fog.

Normális viselkedés ez? Miért teszi?


2021. okt. 21. 01:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Szeintem ő is azért lett terhes, mert félt az őseitől...
2021. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel? Mit csinál? Szobafogságbarak? Azért csinálja ezt mert hagyod terrorizálni magadat.
2021. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, nem szeretné, ha úgy elrontanád az életedet, mint ő.
2021. okt. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
Félt téged, hogy nehogy te is úgy járj mint ő
2021. okt. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
36%
Gondolj bele, milyen lánya lett, nem akarja, hogy ugy járj.. örülj neki, hogy valaki ismer téged.
2021. okt. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
37%
Félt, gondolom úgy látja, hogy "megváltozott a világ", régen - talán nethiány miatt - nem volt ennyire közismert-köztudomású a sok egyéjszakás kaland meg félrelépés stb, sokminden lehet mögötte amiért ezt mondja, de nem akar bántani.
2021. okt. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
34%
Házas volt. Nem az éppen aktuálissal aludt együtt, hanem a férjével. Ez nagy különbség, pláne az ő idejében.
2021. okt. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom ő 20 évesen akkor már nem anyuéknál lakott....
2021. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom nem akarja hogy te is 21 évesen legyél terhes és szülj a nyakára egy gyereket. Ma elég nagy divat a drága anyukához költözni "önálló életet kezdeni" és gyereket vállalni. Gondolom ebből nem kérne.
2021. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%
Talán tudja mennyit érnek a hapsik, és borítékolja hogy ott hagy majd a szarban a pasid ha felcsinált. Igaza van.
2021. okt. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!