Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy kaptam egy 1-est?

Figyelt kérdés
Ez az első egyesem ebben az évben, (középiskola) és nagyon félek hogy mit reagálna...Mikor általánosba jártam és egyest kaptam akkor is kiakadt és sokszor leüvöltötte a fejemet.... mit tegyek? :(

2021. okt. 22. 13:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Anya, kaptam egy egyest ...ból! Ha tovább húzod a dolgot, még mérgesebb lesz, főleg, ha ő jön rá magától, és nem te mondod el. Egyébként milyen tanuló vagy?
2021. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
3-4-es tanuló vagyok
2021. okt. 22. 13:47
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan elmondhatod még egy egyes nem a világvége, inkább te mondd meg minthogy magától jön rá
2021. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
#2 Akkor meg tényleg nem a világ vége. Még ha kitűnő lennél... De amúgy akkor sem lenne óriási gond.
2021. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem milyen szülő-gyermek kapcsolatok vannak itt,hogy nem mernek az emberek egymással kommunikálni.

Nekem is van gyerekem de ha nem merne nekem elmondani valamit hááát...magamba néznék.

2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
gyerekkoromba ket ellenorzom volt :) Lehetett még varialni ha egy vonallal keresztbe huztam es ..hupsz...4es lett :) De utolag visszagondolva, inkabb mond el. majd kijavitod.
2021. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom használja a Krétát. Akkor meg már úgyis éretelsült róla.
2021. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy hogy ezen aggódsz?14?
2021. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Így mond meg neki: Szia, anya! Most be kell valamit vallanom, kaptam 1-est, tudom most kiabálni fogsz velem, megversz, stb. támadj először te saját magadra az egyes miatt, így ő már nem fog annyira haragudni mert látja, hogy még jobban szenvedsz a jegy miatt mint ahogy ő mérges miatta!


Amúgy nem értem hogy miért a jegyek számítanak a mai világban, lehetsz attól még értékes ember, jó szakmával majd ha rosszak a jegyeid. Én ismerek mérnököt aki 9.ben megbukott matekból.... szóval érted?!(:


Fel a fejjel!(:

2021. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

-Anya, neked mi a kedvenc számod egy és három között?

-...

-Nekem az 1-es.



- Szerencsére ma kaptam is egyet! (ha ő is az 1-est mondja te vagy a nap nyertese :-)


Aztán futás, ha elkezdi tolni a vakert vigyorogj a képébe, hogy azt hitted veled örül, hogy ilyen jó dolog történt ma, kedvenc számodat kaptad. Ígérd meg, hogy jövő héten hozol az ő kedvenc számából is egyet.

2021. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!