Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véletlenül megtaláltam kiskorú...

Véletlenül megtaláltam kiskorú lányom szexjátékát, kellemetlen nekem és aggaszt a dolog, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem turkálok a cuccai között, de tegnap itthonról dolgoztam és kellett egy pendrive, bementem lányom szobájába keresni egyet és véletlenül egy vibrátort találtam az ágya melletti szekrényben. Egy ilyen igazi nagy pénisz alakút. Elsőre megijedtem, ki akartam dobni, hiszen még csak 14, de aztán meggondoltam magam és visszatettem oda ahol volt, azóta viszont nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy lányomnak szexjátéka van. Egy hónap múlva 15 lesz, nem vagyok vak, testileg már nem gyerek, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Mit mondhatnék neki? Kell erről egyáltalán beszélni vele?


Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna. Amúgy se jó kettejük kapcsolata.

És honnan szerezhette? Kiskorúakat nem hinném, hogy kiszolgálnak egy olyan üzletben.

Lányom egyébként csendes típus, jól tanul, nem csavarog, nem fiúzik, nem lóg egész nap a telefonon, hétvégente jár a hasonló stílusú barátnőjéhez, mindig hazajön a megbeszélt időben. Jó gyerek.

Várom az alkalmat, hogy kettesben lehessek vele, de nem tudom mit mondjak neki. Szívesen vennék tanácsokat. Köszönöm.



2021. okt. 23. 11:29
1 2 3 4 5 6
 1/58 kovpet ***** válasza:
94%
Mit kellene mondanod? Semmit. Ő dolga, nem árt vele senkinek, tehát...
2021. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 kovpet ***** válasza:
88%

"Férjemnek nem mertem szólni, nem is akarok, ismerem már 25 éve abszolult elutasító ilyen téren, nem csak hogy elvenné, de büntetést is adna."


Esetleg a válást megfontolnám, bár én alapból nem is mennék hozzá egy ősemberhez.

2021. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagy kárt csinálnál a szexuális fejlődésében, ha ebbe beleavatkoznál.

Ne szólj neki, hogy tudsz róla. Magánügye. Neked kell feldolgoznod magadban, hogy a gyereked felnő és teljesen természetes, hogy neki is vágyai vannak.


A férjed meg egy kártékony tulok, szóval, ha valami miatt aggódnék, akkor a házasságom, nem a gyerekem vibrátora.

2021. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
89%
Ha szólsz róla örihari lesz arra készülj 😀
2021. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
93%

És akkor én mit szóljak?

A minap belépek a bejárati ajtón!!

és 12 éves fiam felugrott és húzgálta fel a nadrágját,

csak pont van egy kis folyosónk és azt hitte nem láthattam,

de pont láttam ,

tudom mit csinált,

de úgy tettem mintha nem láttam volna.

2021. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell a lányodnál kutakodni. "Véletlenül" találtad meg, persze!
2021. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
94%
Kellene valamit tenni? Egyszer mindenkire rájön a "szükség", általában kiskamasz korban. Mindenki így kezdte, te is. Ez az élet rendje.
2021. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmit ne mondj neki és ne is hozd fel a témát. EZ teljesen természetes ebben a korban.

Amúgy rendelhette neten is, postán maradó csomagban vagy valamilyen boxba.

2021. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
86%
Csak az a szülő ijed meg a gyereke szexualitástától (legyen az csak egy szimpla érdeklődés vagy egy első kapcsolat), aki a sajátjával nincs rendben. :)
2021. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
87%
Én már 5 éves korom óta végzek önkielégítést. Ha tetszik a szüleimnek, ha nem. Ez már szerencsére nem a középkor
2021. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!