Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak és a nagymamámnak...

Anyámnak és a nagymamámnak van ehez joga?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészítenek.Már voltam miattuk kórházban is mert idegileg összeroppantam miattuk.Lelki terrorba tartanak és már kezdek belefáradni pedig én nem csináltam semmit sem még vissza beszélni sem beszéltem nekik és a tiszteletett is megadom nekik.Még a múltnak a sebeit is feltépik bennem.Valaki valami tanács hogy hogyan tudnék ebből kimászni mert már teljesen kikészülök?


16/l



2021. okt. 23. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus? Apukàd merre?
2021. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pszichológus itt nincs a közelben aki tudna velem foglalkozni.Pszichiáterrel beszélek de az is egy nagy nulla.Apám ha él még akkor börtönben van.
2021. okt. 23. 13:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nincs
2021. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Joguk nincsen... Tanàrokkal nem tudsz beszelni? Pszichiàter csere? Apukàd szülei?
2021. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszabb távú tervet kellene csinálnod, hogy mire 18 leszel, hogy szakadhatsz ki ebből a környezetből. Két év sok mindenre elég lehet.
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás, családsegítő? Ha már kezeltek idegösszeroppanással kórházban, akkor lehet, hogy ha jelented, kiemelnek a családból. Mondjuk nem tudom, ez mennyire reális, de egy próbát talán megér. Bár mondjuk egy gyermekotthonban sem épp móka és kacagás az élet.
2021. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem töröltetni kéne a választ, ha megmerem kérdezni, hogy tulajdonképpen mivel tartanak lelki terrorban, mert az nem derül ki a kérdésből.
2021. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Megpróbálsz felnőttként viselkedni, nem hisztizel, nem nyafogsz, határozott kijelentéseket teszel és akkor ők is máshogy viselkednek majd, mert észreveszik, hogy egy velük egyenrangúval beszélnek.
2021. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4-es a tanárokban nem bízok meg annyira hogy beszélni tudjak velük.Az apám szülei meg utálnak.
2021. okt. 23. 16:04
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
7-es, én is erre lennék kíváncsi, de gondolom akkor fölösleges is megkérdezni. Mert nem egy oylat olvastam, hogy a terrorban tartás annyi volt, hogy néha megkérték vigye ki a szemetet, vagy mosogasson el, és ez már terror volt.
2021. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!