Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám kibékül apámmal...

Ha anyám kibékül apámmal akkor én mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon veszekedtek és nem szóltak egymáshoz én csak anyámhoz szóltam hogy érezze anyám hogy neki adok igazat de rá 4 napra anyám megbocsátott apámnak és ilyenkor nekem a legrosszabb mert utána én is beszéltem apámmal. Legjobban a csúnya ordibálásért haragudtam apámra de ha anyám és apám nem mennek szét akkor én mit tudok tenni? Apám csúnyán szokott beszélni anyamal
2021. okt. 26. 20:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17f
2021. okt. 26. 20:24
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Megbékélsz a helyzettel. Ha pedig testi bántalmazást észlelsz, rendőrséget hívsz.
2021. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már tavaly volt rá példa a bántalmazásra apám az autónak lökte anyámat
2021. okt. 26. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem tudod rávenni anyukádat, hogy már pedig azért is legyen mérges apukádra. Ez a kettejük dolga, de beszélgethetsz arról anyukáddal, hogy gondolkodjon el azon mit is tett vele apukád
2021. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem szolsz bele, nem dolgod helyet foglalni.
2021. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Örülsz, hogy helyreállt a családi béke.
2021. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Annyit tehetsz hogy menekülsz minél előbb.

Apád egy kőbunkó, anyád meg egy beszari hogy elváljon.

Te menj amint tudsz, ők meg hagy cirkuszoljonak egymással

2021. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Anyádat próbáld meg meggyőzni a válás szükségességéről. Fél, meg ténylegesen bonyolult a lakáskérdés. A jól ismert rossz jobbnak tűnik számára, mint a békés ismeretlen. A rokonokat is beavathatod a helyzetbe, nem kéne, hogy hagyja magát bántalmazni, főleg hogy ennek soha nem lesz vége, sőt, egyre rosszabb lesz. Nem kell a szőnyeg alá söpörni a problémát, beszélj róla anyáddal, többször is, mert el fog terelni a témáról, de közben szenved.
2021. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Rájuk tartozik ne szólj bele max figyelj gond ne legyen.
2021. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi az hogy ne szoljon bele? Ő a család tagja, igenis a gyerekre is tartozik hogy mi folyik otthon. Ne vicceljünk már
2021. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!