Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Féltenek a szülők, vagy...

Féltenek a szülők, vagy féltékenyek, vagy mi a probléma forrása?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja tart egy párkapcsolatom, én 21, a lány 23 éves. Nagyon egymásba szerettünk, hosszú, komoly, boldog, kiegyensúlyozott szerelemnek és párkapcsolatnak tűnik. Az ő családja maximálisan kedvel és elfogadott, bírnak. Ez fordítva is igaz, semmi baj nincs a lánnyal, sőt…

Nekem az első komoly párkapcsolatom, neki (szerelem tekintetében) szintén.

Tegnap szívesen maradtam volna nála este, ott senkit nem zavartunk volna, ő is szerette volna. Édesanyámnak ezt jeleztem, hogy reggel megyek haza, majd onnan tovább egyetemre. Ezt ő ellenezte, mondván "ki kell pihennem magam", "holnap iskola, munka, különben is, oda költöztem? vagy mi történt?" (már aludtam ott). Illetve "nem lesz sok egy kicsit?", "tudom milyen a szerelem, de vannak határok" stb.

Hazajöttem, és teljesen normálisan, kedvesen köszönt, kérdezte vacsoráztam-e, stb, mintha semmi sem történt volna, közben meg elcseszte az esténket.

Ezt miért csinálja? Hogy lehet ezt megszűntetni? Mi a probléma?

Köszi.



2021. nov. 8. 14:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Még ha a lány szülei lennenek ilyenek meg is érteném de a tieid... elég fucsa.
2021. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem teljesen normális, hogy 21 évesen így viselkedik anyukád.

Nem mentem volna haza, már ne is haragudj meg, 21 éves férfinak már ne mondja már meg hogy mit csináljon.

Holnap lehet már suliba se mehetsz..

2021. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nincs jobb dolguk, mint a sajat bajaikat rajtad levezetni, es rad eroltetni a sajat nezopontjukat. Az en anyam is ilyen. Viszont a helyedben en sem mentem volna haza ennyi idosen, az biztos. Allj ki magadert, es ervelj az igazad mellett!
2021. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nyugodtan kapcsold ki a telefonod. 21 éves vagy, nyugodtan lehetsz a csajoddal, el tudod magad is dönteni, hogy teneked jó lesz-e úgy bemenni az egyetemre a kövi napon. hát felnőtt ember vagy.
2021. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Anyuci pici fia..

A lány majd rádöbben, hogy anyuci mondja meg, hogy mit csinálj, ugye nem kell mondanom meddig fog tartani a kapcsolatotok.

Én is egyetemre járok, van hogy buliból megyek be az egyetemre. Felnőtt ember vagyok, én nem engedem, hogy így beleszóljanak a szüleim. Bár nálunk nem is szólnak bele, max elmondják a véleményüket. Jah, és még nem halasztottam, már a szakdolgozatomat írom.

2021. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ilyesmi 17 éves korom körül teljesen megszűnt. Csak szóltam, hogy majd reggel érkezem.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet anyud irányítani próbál, ahogy írták is nem tud elengedni és anyuci pici fia típus is maradhat ha nem állsz a sarkára.

Ez lehetett érzelmi zsarolás is

Ha sajnos nem állsz ki ellene és a lány mellet ki akkor baj lehet ebből

2021. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!