Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz szülő az,...

Szerintetek rossz szülő az, aki nem fizet gyerektartást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
96%
Miféle gyámság???
2021. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
15%

28-as: De nem véletlenül váltak el. Nem minden válófél marad baráti viszonyban. Érted és ha én, mint a volt férj nem akarok költeni az exfeleségemre az is logikus, nem?

Azt kifizetném amit előír a bíróság gyerektartásra. Ha a volt feleség nem rohadt bunkó akkor gondolom meg is tudnánk beszélni egymás között hogy havi 50 nem elég, vigyük fel 60-ra.

Viszont érted, ezek után lehet hogy alapítanék egy új családot és a mai gazdaságban minden drága.

Szóval az egyedülálló anyukák is gondolják át hogy kikből akarnak ellenséget csinálni a válóperen.

2021. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
17%

"Amúgy a gyerekkel tudod tanulni is kell, gondozni, vinni ide-oda stb."

Ezt sok elvált apuka vállalná is, ha az exek nem csak pénztárcának néznék őket. Semmi sem feket vagy fehér. Várom a 0%om, attól még ilyen is van, sajnos.

2021. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
93%

#32 Attól hogy nem jöttök ki az exeddel, a gyerek érdekében bizony meg kell tudni egyezni. Vita az normális, de a balhéra minden esetben rámegy a gyerek. Ha meg tudtok egyezni annál jobb úgy sincs soha.

Két félen múlik, de elég az egyik fél akadékoskodása elég a balhéhoz.


Ellenség nincs max fejben. Gyereked élete van az viszont való életben.


Ha új családot alapítasz attól még ugyan úgy felelősséggel tartozol az előző gyerekért. Nem lesz kisebb az anyagi költsége egy huncut forinttal sem. Évről évre növekedni fog. Kora miatt és a sz@r gazdaság miatt is.

2021. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
22%
28, azért tápszeres babának full felesleges a két párt csizma, két overál. Plusz vegyél gyümölcsöt, ne üveges pürét négyszázért.
2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
87%

32

Én nem kértem gyerektartast azóta sem

Úgy vagyok vele h a lelkiismeretére bízom,hála istennek mindenünk megvan az ő pénze nélkül is.

Nem is fogok ez ügyben bíróságra menni. Csak mivel magától nem költ semmit a gyerkőcre ne hívja magát ;apának;

Mert amit le is írtam,ha ad pénzt , ok

De esetemben tudja h melyik tapszert eszi ,milyen pelust használ,egyszer nem jutott eszebe h vegyen 1-1 dobozzal. Vagy hogy vegyek neki egy játékot pl

Úgy h én nem fogok könyörögni havi 40 ezer Ft ért.

Ha az apa új családot alapít is ott van az előző gyerkőc akiről illene gondoskodni

De mint írtam engem nem érdekel hogy fizet e,nem engem minősít.

2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
0%
Pár, bocs, nem párt.
2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
89%
#33 Vállalnád hogy reggel megjelensz 7 kor becsattogsz vele Bölcsödébe/obiba/suliba majd délután 4:30 ig mész érte ugyan oda és hazaviszed? Előbb nem érhetsz be később nem mehetsz érte. Szerintem a nők 90% azonnal igent mondana rá, akkor is ha csak hetente párszor csinálnád. 2 hét után gyorsan meggondolnád magad... Ez a napi teendőknek csak a töredéke.
2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
87%
29. Lehet kérvényezni ám a gyermekelhelyezésnél. Lehet 50-50 a felügyeleti jog és ha nincs kizáró tényező, pl. büntetett előélet, bizonyítva, hogy a férfi bántalmazta a nőt és/vagy a gyereket, szóval ok a férfi, akkor ha akarja lehet fele-fele a felügyeleti jog. Csak éppen valahogy a többségnek kényelmesebb, ha csak néha meglátogatja vagy ha lesz.rhatja a gyereket. A hapsik többsége nem igazán szokott harcolni a gyerekéért, ráadásul kb. addig érdekli a gyerek, míg nincs új nő. Mihelyt megvan az új csaj, az esetek többségében f.sik a gyerekre.
2021. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
81%

35

Hagy döntsem már el én h hány overalt és csizmát veszek a gyereknek,😂😂

16 hónapos a gyerek azt hozzáteszem

2021. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!