Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rossz szülő az,...

Szerintetek rossz szülő az, aki nem fizet gyerektartást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 18:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
89%

#28-29 szerintem 60-80k ami már ideális havonta gyerektartásként. Ennek a duplája lazán elmegy a gyerekre mint a szél. (Ezzel biztosított az 50-50% os anyagi teherviselés) Pláne manapság. Észre se veszi az ember. kaja is benne van meg egyebek.


Amelyik férfi ezzel szórakozik azt egy darab sz@rnak tekintem.


Ismertségi és haveri, baráti körből is kitettem azt akiről megtudtam.

Illetőleg elmeséltem mindenkinek akit ismerek hogy mit művel a gyerekével hogy égjen a pofája.


Kedvencem az volt mikor egy rokonom esküvőjén ott tobzódott a menyasszony apja mert már volt unoka, és a köszönőbeszédben a násznép előtt köszönte meg a menyasszony hogy az apja hagyta őket nyomorogni miközben 3 évente új autót vásárolt nekik meg enni is nehezen volt mit. Apuci kapott egy kis dührohamot de segítettem lenyugtatni :)


43F

2021. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
85%

35

Vegyél gyümölcsöt köszi soha nem jutott volna eszembe

Képzeld fele ehetetlen,íztelen savanyú. Bocsi h a gyerek nem eszi meg

Nem mintha a gyümölcs főleg ilyenkor télen olcsóbb lenne,sőt

2021. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
88%

#39 Ne általánosítsunk mert a bíróságok tele vannak ilyen perekkel nagy többségük azzal hogy az apuka szívatja ex anyukát. Jön apuka a 40 millás verdával az óránként 250nettót kereső ügyvédjével és azon meg órákon át a vita hogy most elég e egy napra a 4 pelenka vagy kell a 6. és akkor 25k vagy 38500 legyen -e a gyerektartás. Miközben csak a tárgyaláson csak az ügyvéd többe kerül mint amennyit egy év alatt gyerektartásra kéne fizetni. Szóval de sokan harcolnak a gyerekért csak nem úgy. Ja meg van gyerekelhelyezési per is gazdagon 2-3 évente megpróbálja apuka szívatni a családot. Van hogy a nő a szarzsák, de olyan 85% ban sajna a férfi.


Felügyeleti jogot akkor szokták felezni ha a két fél meg tud egyezni, mert ha nem akkor abból az lesz hogy soha semmit nem lehet eldönteni.


Jajj igen van az aki még meg se látogatja és eltűnik mint a kámfor majd megjelenik mikor már nagy és lehet vele beszélgetni, aztán próbálja elkendőzni a helyzetet.


Környezetemben egyetlen családnál látom hogy meg tudták oldani bíróság nélkül, mindenhol máshol áll a bál. Ügyvédek meg gazdagodnak.

2021. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
92%

41

Nagyon jól látod,én is egy darab sz@rnak tekintem az ilyen apat és nem azért mert az én gyermekem apja nem fizet

Én is ismerek olyat akinek a gyerek 18 éves koráig nem volt bejelentett munkahelye,közben meg több milliós autók az udvaron,persze mint az új asszony nevén

Sőt még az új asszony lánya is kapott egy több milliós autót,saját fia pedig nem érdemelt meg havi 30 ezer Ft ot

2021. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem telik neki rá, de akarna fizetni, akkor nem rossz szülő.


Ha telik rá, vígan él, és le se tolja a gyerekét, akkor rossz szülő.

2021. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
93%
45. Mondjuk ez akkor sem így működik. Ha megcsinálta a gyereket legyen kutya kötelessége fizetni. A nőktől sem kérdezik meg, hogy pl. havi 150-ből 100 ezres albiban hogy látod el a gyereket.
2021. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a magyar törvények és a rendszer sajnos lehetővé teszik a heréknek, hogy simán kibújanak a felelősség alól.
2021. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
21%

41

Jó legyen úgy de akkor az anyukának legyen kötelező számlákkal igazolni hogy tényleg elkölt havi 160 ezret plusz a csp-t családi adókedvezményt stb stb. Akkor az úgy teljesen korrekt.

2021. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
98%

48

Úgy tudom ha bírósági ügy lesz a gyerektartasrol kell gyűjteni a számlákat. Én nem gyujtom mivel eszem ágában nincs pereskedni érte.

Ismerősöm viszont gyűjti,és mindent amit a gyereknek vesz tud számlával igazolni.

2021. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
94%
Az en apam nem fizetett anno anyamnak egy fillert sem, szoval b@ssza meg magat minden apa, aki nem fizet.
2021. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!