Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízik meg bennem...

Miért nem bízik meg bennem anyukám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves vagyok,3.-os gimis.Nagyon jó gyereknek tartom magam,soha nem beszélek vissza,mindig megcsinálom amire kérnek,soha nem cigiztem még és nem is ittam soha.Az eseteg 95%-ában pedig otthon vagyok.Annyi hogy nemrég ért véget egy egy éves kapcsolatom.Anyám pedig azóta rémeket lát.Ma is órarend szerint 2kor végeztem,és mivel nem vagyok kolis,kb 10 perc alatt haza sétálok,de én fél 4kor értem haza.(egyébként a menzára mentünk át enni,és utána 2 barátnőm haza kísért,olyankor meg amúgy sem sietünk,hogy tovább tudjunk beszélgetni)Na és mihint beléptem a házba,anyám már dühösen kérdezte hogy hol voltam.Mondtam neki hog ebédeltünk,és haza sétáltam.Erre hangosan rávágta hogy TUDJA HOGY NEM,és ne hazudjak neki.Elmondtam mégegyszer ugyan azt ami történt,de váltig állította hogy én átverem.Múltkor pedig az volt hogy az évfolyammal egy pályázatos kirándulásra mentünk 4 napra.Erre az utazás előtt azt mondta hogy ne hapsizzak minden 2.percben.És máskor is folyamatosan kérdezgeti hogy ugye nem cigiznek a barátaim,meg szagolgat engem is állandóan.


Soha nem adtam arra okot hogy gyanakodni tudjun,egyszer sem vertem át,de én mégis ezt kapom.Miért lehet ez?Esetleg én rontottam el valamit?



2021. nov. 10. 21:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Így vissza olvasva elég sokat használom azt a szót hogy ,soha'.Elnézést a sok szóismétlésért.
2021. nov. 10. 21:33
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert komplexusos. Biztos ő volt a szerencsétlen napközis annak idején, most meg rajtad hozza be, amit anno nem tudott.
2021. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Irányításmániás
2021. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd a fenébe. Egyébként csak úgy elárulom, hogy ezzel anyád éppen tönkreteszi a jellemfejlődésedet(gondolom ő is ezt kapta otthon egyébként). Tinédzser korban kell mászkálni, bandázni, stb. Ez teljesen természetes és normális. Illetve az agy meg is kívánja ezt, hogy normálisan fejlődjön a jellemed és egészséges legyél(mentálisan) felnőtt korodra. Szóval azt tanácsolom, hogy azért legyen egy kis lázadó éned. Anyád pszichológiai eset. Gondolom van sok kezeletlen gyerekkori traumája, stb.


Majd, amikor idősödsz, akkor megérted, amit írtam. Meg majd rajta is átfogsz látni, mint a szitán. Elég lesz egy 6-7 év is.

2021. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Pár év aztán úgy is saját életet kezdesz majd jó esélylel, addig meg csak ki lehet bírni még.
2021. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk én is agyvérzést kapnék, ha a gyerekem másfél órával később esne be az ajtón, mint várom.


Tudod, illik ilyenkor előre! szólni, hogy anya, elmegyek xy-nal plázázáni, kajálni, stb, ne aggódj.

2021. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-os kérdező!


Igazából minden nap változó hogy mikor érek haza,van hogy 1kor meg van amikor 3kor.Sosem tartja számon,és szerintem nem is érdekli.Csak neki már a fél 4 elég késő,és ezért akadhatott ki.

2021. nov. 11. 16:54
 8/8 A kérdező kommentje:

#5-ös kérdező!


Igen,már várom hogy saját életem legyen,de szeretnék jó kapcsolatban lenni az anyukámmal,nem abban reménykedni mindig hogy mikor hagyhatom ott. :(

2021. nov. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!