Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hölgyekhez írom a kérdés,...

Hölgyekhez írom a kérdés, akinek már van gyerekük. Milyen nemű gyermeke(i)d van(nak)? Ha lenne még egy gyereked és lehetne választani, milyen neműt szeretnél még?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. nov. 15. 19:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

17. Én nem pontoztam le, senkit. A 12.-nek is hasznosnak találom a válaszát. Csak megkérdeztem, miért nem akart lányt, de eddig nem válaszolt. Neked akkor szerencséd volt, hogy nem akartál lányt és kisfiú lett.

Látom, van olyan is a szavazók közt, akinek két fia van, és harmadjára is fiút szeretne. :D Ha Ő írt volna ide kommentet, a válaszára is ugyanúgy menne a zöld pacsi mint a többiekére. Mindenki valamiért preferálhatja az egyik nemet.

2021. nov. 16. 12:51
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Nem neked szólt az hogy le pontoztad valakinek a válaszát.

Annak a másik 2 embernek aki szerint a 2.hozzászólás nem hasznos🤷‍♀️

2021. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Értelek! Te voltál a 2. és azt sérelmezted, hogy lepontoztak. Valóban nem volt szép tőlük. Ha azt kérdezném, hogy a kutyát vagy a macskát szereti-e jobban valaki, sem pontoznám le azt, aki a kutyát írná, mert én macskás vagyok, vagy ha azt, hogy az almát-e vagy a körtét sem azt, aki az almát, mert én a körtét jobban. :)
2021. nov. 16. 14:48
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy ikerpárunk van, az egyikük lány, a másikuk fiú. Én mindig is úgy képzeltem, hogy lesz egy lányom és egy fiam is, szóval ez tökéletesen megvalósult. Jelenleg három évesek, a párommal gondolkodunk egy harmadik gyereken, de annak a neme már teljesen lényegtelen lesz.
2021. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

3 lányom van, nem szeretnék többet.

Ha mégis lenne akkor kisfiú

2021. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiam van és tényleg mindegy milyen lenne a második. Semerre nem húzok és ha bevállalom,nem is akarom tudni a nemét szülésig.
2021. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!