Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez elfogadható?

Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Apám mindig is egy nagyon rossz ember volt, többször volt börtönben is, Anyukám már rég elvált tőle. Sose foglalkozott velem, ezért nem tudok rá úgy tekinteni, mintha az Apám lenne. Ha jön hozzánk (nagyon ritkán) akkor rám sem néz, csak köszön, majd leül a kanapéra telefonozni. Mondtam neki múltkor, hogy ezt otthon is tudja csinálni, aztán hosszas másodpercek után vissza kérdezett, hogy: mi?

Szóval még a füle is kizár engem.

Havonta talán 1x felhív 3 percre, hogy megkérdezze mizu, de van, hogy 1x se...

Október 20.-án volt a 17.-ik születésnapom, majd Apám felhívott kb. november 10.-én, hogy boldog !!16.-ik!! születésnapot utólag. Annyira mérges lettem rá, hogy letettem a telefont, azóta megint semmi, gyanítom karácsonyig nem is fog keresni.

A (tudtommal) egyetlen lányának a korát se tudja...

Én csak normális apa - lánya kapcsolatot szeretnék, de úgy látszik, hogy ez nekem sose fog megadatni...



2021. nov. 16. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem elfogadható és nagyon sajnálom, hogy ilyen az apukád. Ez az ő szégyene, nem a tied. Én megpróbálnám kizárni a világomból és nem foglalkozni vele 😔
2021. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
szerintem engedd el :(
2021. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

"Én csak normális apa - lánya kapcsolatot szeretnék."


Ahhoz első körben szükség volna egy normális apára...

Sajnálom, hogy így alakul az életed. De szerintem ezt a 'kapcsolatot' inkább engedd el.

2021. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igeeen
2021. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és anyukám mesélte, hogy mikor elváltak (akkor voltam 3 éves) nagyon összevesztek, és Apám szó szerint azt mondta neki, hogy mindig lesz annyi pénze, hogy szóba álljak vele. Azóta is a pénzével szeretné megvenni a szeretetemet, csak én egyáltalán nem vagyok ilyen.
2021. nov. 16. 10:22
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy bűnöző is lehet jó apa, de a te apád még annak is szar.

Épp elég indokod van kizárni az életedből, mert egyetlen lányaként aztán amikor megöregszik rád telepszik az összes nyomorával.

Nyilván ezt előre bekalkulálta, mert nem a szülői szeretet motiválja az biztos!

2021. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a szándék a fontos, biztos vagyok benne, hogy a lányom apja se tud semmit a gyerekünkről, mert 10 éve nem látta, akkor meg még baba volt, szóval egy szót nem váltott vele egész életében....

Én csodálom aki legalább ennyire nyitott a gyereke felé. :)

Az, hogy hülye hozzá, és nem tud mindent, ez van, de legalább felveszi a telefont, és méltóztat érdeklődni. :)

2021. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kisördög1 ***** válasza:
86%
Ő nem az apád, max biológiailag, az ilyen az én olvasatomban nem apa. Azt mondjuk nem értem ha ennyire sz@rik rád akkor egyáltalán minek erőlködik, minek megy hozzátok és vajon mit akarhat tőled
2021. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Az sem elfogadható, hogy mondat közben az apámat 17+ évesen nagy kezdőbetűvel írod. Tudom, tudom, megtaláltam a lényeget.

Nincs neki felfüggesztett a nyakában, hogy ennyire törekszik a jó magaviselet látszatát fenntartani? Vagy függőben lévő ügye ahol a büntetés mérséklésére számít a kiskorú gyerek miatt? Mert nyilván szarik bele mindenkibe és ez csak a látszatról szól.

Ne vedd magadra, apád egy tetű, apa-lánya kapcsolatra ő is fog törekedni, amikor éhes lesz, vagy be akar költözni hozzád mert nem lesz hová mennie. Most csak a sztenderd sztori, nézz szét itt a kérdések között, hány gyerekre szarik az apja! A tied egy bűnöző, hát mit mondjak, van a batyudba teher :-(

2021. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 én úgy tudom, hogy a megszólítást lehet nagybetűvel, sőt, illik nagybetűvel írni.
2021. nov. 16. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!