Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem anyukám?

Miért ilyen velem anyukám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már lassan egy hete nagyon fájlalom a bal térdemet,és nem akar elmúlni a fájdalom.Olyan érzésem van mintha két csont összeérne,és súrolná egymást.Ezt elmeséltem anyukámnak és annyi volt rá a válasza hogy ,,az nem jó".Folyamatosan mondom neki hogy rossz érzés,de mindig ez a válasza.Ma reggel pedig megkértem hogy menjünk már be az ügyeletre,mert sokkal durvább a helyzet.Erre azt mondta hogy ki ne találjam.Mondtam neki hogy mi lesz ha például kiugrik a térdem?És erre azt mondta hogy na akkkor fog elvinni,de most biztos hogy nem.


Múltkor pedig a szememmel történt egy baleset,és 6 hét után volt hajlandó elvinni,mikor apám rávette őt.


Esetleg én vagyok ennyire ilyen hogy mindenért az orvoshoz rohangálnék?Bennem van a hiba?



2021. nov. 20. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Anyádnak nincs sok esze....
2021. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem benned van a hiba.
2021. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Menj el egyedül az orvoshoz, vagy hívd ki magadra a mentőket.
2021. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
A mentőket ne hívd. Menj el az orvoshoz
2021. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem benned van a hiba, elég szomorú hogy ilyen nemtörődöm az anyukád.olyan ember ne vállaljon gyereket aki nem törődik vele.

Kérd meg apukád hogy menjen el veled az orvoshoz, vagy vegye rá anyukád.

2021. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel hiába mész ügyeletre. Ért baleset? Nem. Krónikus fájdalom nem ügyeleti téma.
2021. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Az ügyelet nem arra van, hogy az egy hete fájó lábaddal tartsd föl őket. Az ügyelet sürgős esetekre van.

Menj el jövő héten dokihoz rendelési időben.

2021. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Háziorvosnál kezdd, ő majd elirányít a megfelelő helyre.

(Anyád nem egy észkombájn).

Én ugyanilyen hozzáállású anya mellett nőttem fel amúgy, és még nem tudtam "kinőni".

2021. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Az en "anyukam" is csak addig szeret/szeretett amig nem volt gond velem, aztan ha pl.beteg lettem mar csak teher voltam.


Szoval magadnak kell hogy elmenj orvoshoz..

2021. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétfön menj el dokihoz.
2021. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!