Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a szüleim nem...

Normális, hogy a szüleim nem akarják hogy a párom átjöjjön?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy anyám és apám folyton pampog és kiakad ha mondom nekik hogy átjönne a barátom. Lassan 20 éves vagyok, még tanulok, úgyhogy elköltözni nem tudok, a párom dolgozik de még nincs elég anyagi háttere külön költözni. Messze lakunk egymástól, általában nálam szoktunk találkozni. Végül át szokott jönni de többször is említettem neki, hogy a szüleim nem örülnek neki…Van egy nagyobb tesóm, neki mindig engedik hogy a párja átjöjjön, azon sosem problémáznak, de úgy érzem engem még mindig óvodásnak néznek. Tudom, az ő házuk, azt engednek be akit akarnak de akkor is rosszul esik, mert szeretném hogy béke legyen otthon. Egyébként a párom egy teljesen tisztelettudó férfi velük is és sosem hangoskodik vagy akármi ami zavarja őket. A szüleim elég konzervatívak és kritikusak, nekik csak a herceg lenne megfelelő pár nekem… aki hasonló cipőben jár, ismeri ezt. Ha megkérdezem, miért baj, ha jön, azt mondják hogy túl sokat van itt, minek jön megint (holott heti 2x szoktunk találkozni, amikor ráérünk, ez szerintem nem sok, sok barátom már együtt él a párjával ilyen idősen) Lassan már nem is merem megmondani, hogy átjön, mert kapom a támadást ami miatt szorongok és bűntudatom van folyton! Mit tegyek? Igazuk van?

2021. nov. 24. 14:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%

Nincs igazuk, de sajnos ilyen bigottak.

Sajnos többet nem tudok hozzátenni. Gondolom hiába próbáltál beszélni velük süket fülekre talált a mondandód.

2021. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ez rögződött beléjük, nem hinném, hogy megváltoznak. Annyit tehetsz, hogy kb. egyenlő arányban találkoztok nálatok és a párodnál, hátha akkor nem teszik annyira szóvá. A tesód fiú, vagy lány?
2021. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves a párod?
2021. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
6%
"...20 éves vagyok, még tanulok, úgyhogy elköltözni nem tudok, a párom dolgozik de még nincs elég anyagi háttere külön költözni. Messze lakunk egymástól,..."
2021. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
A szüleid nem tartják a partneredet potenciális élettársnak, egyikőtök részéről sincs meg hozzá az anyagi háttér, de még csak a földrajzi közelség sem, hogy közös életetek legyen. Ergo szexkapcsolatnak tartják csak az egészet, azért találkoztok csak, ehhez meg nem akarnak a régimódiságuk miatt asszisztálni.
2021. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
99%
Miért csak hozzátok mehettek? A párodnak nincs külön szobája a családjában? Vagy neked nincs pénzed heti kétszer odautazni, a párod meg nem ad pénzt jegyre? Vagy az ő családja meg tebelőled nem kér?
2021. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretik hallgatni a szexelésetek hangját a szüleid.
2021. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális. Ez fog téged arra ösztönözni, hogy önálló életbe kezdj, amint megteheted.
2021. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%
#5 hát nem tudom párom 17 volt mikor összejöttünk én 21 én akkor kezdtem el dolgozni ő még abban évben érettségizett kb 500 kilométerre laktunk egymástól, de az elejétől fogva nem sex kapcsolat volt 2 év után összeköltöztünk azóta együtt élünk és lassan esküvő is lesz. szóval se a távolság se az, hogy valaki még suliba jár valaki dolgozik nem jelenti azt, hogy valami sex kapcsolat lenne.
2021. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem is tesztek semmit a konkrét összeköltözésért, és minden randit zárt lakásban, jórészt ágyban tartotok, akkor ez biza csak szexkapcsolat. Ha komoly lenne a dolog, akkor te nappali helyett átmennél levelezőre, és munkát vállalnál, persze ehhez kellene, hogy a partnered egyáltalán össze akarjon költözni, mert lehet,hogy így jó neki, ahogy vagytok. A nők hajlamosak olyasmit is beleképzelni a nagy szívükkel a kapcsolatukba, ami a pasinak esze ágában nincs, és csak keresi ellene a kifogásokat.
2021. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!