Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinetek is idegestől anyám...

Szerinetek is idegestől anyám vagy más anyja is ezt csinalja ? Mi baja van ????

Figyelt kérdés

Egész életemben ezt csinálta hogy pl neki valamelyik barátnőm nem tetszett akkor már en vele nem lehetek joban, holott osztálytársam volt... délutánonként amikor vártuk a buszt a parkban voltunk addig és mindig féltem szinte szorongtam hogy anyám mikor jelenik meg kocsival és lát meg vele. Én meg nem akartam egyedül ülni meg olyanokkal barátkozni az ő kedvéért akikkel nem éreztem jól magam soha. Pedig ezt joparszor próbáltam de nem ment. Tiltott csomo mindenkitől aztán ha mégis veluk voltam valamiért délután egybol otthon kaptam a fejmosást. A telefonomat rendszeresen elvette minden hulyeseg miatt és sokszor át is nézte az összes beszélgetésemet... Rohadtul idegesített. A lábamat nem borotválhattam le vagy 15 eves koromig en meg szégyelltem inkabb 30 fokban is hosszu nadragba mentem iskolába. Folyton ezt csinálta apámmal együtt, annyi hogy apám külföldön dolgozott és még most is mai napig ott dolgozik. Most már én 20 éves vagyok de még mindig nem állt le anyám. Szerencsére a telefonomat nem veszi el már🙃 nem is hagynám. De pl a menstruációmat o külön követi egy telefonos alkalmazásban ez is rohadtul idegesuto mikor kérdezget hogy megjött e már nekem meg ilyenek,ha meg megmondom hogy hagyjon beken ez nem az ő dolga nem ra tartozik fel van háborodva.Egy időben eléggé összevissza jött meg nekem pontosabban párszor késett egy hetet meg hasonlók és ő folyamatosan faggatott hogy nekem van e barátom stb célozgatva arra hogy nem e vagyok terhes 😂😂😂 és most jon az legundorítóbb része.... Elhitette velem hogy majd a laborba beadja a vizeletet hogy nézzék meg hátha van valami bajom és ezért késik, de rájöttem később összeállt a kép hogy ő amugy terhességi tesztet csinált sunyiban🙂🙂🙂 azt hiszi szerintem hogy nem jöttem rá mert nem szóltam neki semmit erről. Már egyszerűen semmir nem mondok el neki és ő ezen csodálkozik de egyszerűen hozzaszolni sincs kedvem már az ilyen hulyesegei miatt. Ja és visszatérve... amikor késett nekem hallottam hogy telefonban elmondta apámnak is hogy nekem késik meg ilyenek. Ettől nagyon kiborultam. Most is késik egy hete de nekem ninxs mitől félnem tudom hogy nem vagyok terhes ezért nem is foglalkozok vele, majd csak megjön xd de ő csak szarakodik velem folyamatosan. Mit lehet csinalni ezzel a helyzettel???? Már úgy érzem nem bírom sokaig. Valaki segítsen!

20/L



2021. nov. 26. 22:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
94%

28-as vagyok

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben kell élned, tényleg borzasztóan..

Minél hamarabb el kéne szakadnod tőle, amennyire csak lehet, különben addig keseríti meg az életed, ameddig csak tudja

Változni sajnos úgysem fog már a hozzáállása..

De te kifejezetten értelmesnek tűnsz, nem hinném, hogy ne tudnál valamit megoldani nélküle

2021. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
A barátom dolgozik rendesen elég jól is keres. Igaz hogy én is dolgozok és jarnak is hozzam sokan de ha lelépnék nem biztos h tudnék dolgozni rendesen. Ezért is keresek egy munkahelyet ami fix lenne. De egyébként azt mondta a barátom hogy nyugodtan mehetek oda bármikor,sőt még valamikor ő tanácsolta hogy költözzek oda.
2021. nov. 27. 12:20
 33/41 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez tényleg nem stimmel nálad, saját döntésedből otthon szenvedsz elmebeteg anyádtól,amikor lenne választásod.
2021. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
31%

"Kormozok", azt hittem kéményseprő vagy. Csodálkoztam is, hogy 20 éves csaj ilyen melót csinál.

Rakj már ékezetet!

2021. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
19%

Hát pedig ha hiszitek ha nem 20 éves vagyok


Nem hisszük.

2021. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem boldogulsz, még a párodra támaszkodva sem mersz mozdulni, pedig már rég nála élhetnél, ehelyett tapadsz a mérgező anyádhoz, kifogásokat gyártasz, ez tényleg nem felnőtt gondolkodás.
2021. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg troll, nincs ember, aki ekkor szrban így benne maradna, amikor a partnere többször is kiutat ajánlott neki.
2021. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

-Miért nyúszít a kutya?

-Mert szegbe ült, s fáj neki.

-S miért áll fel?

-Mert még nem fáj eléggé.


Valahogy így képzelem el a helyzeted.

2021. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Az előző jól mondja, ha benne maradsz, mikor mehetnél hová, akkor nem is olyan rossz ez neked.
2021. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Savlekotő ***** válasza:
100%
Azért ilyen 20 évesen mert elnyomták így nem fejlődött ki benne millió dolog. Pedig szó nélkül kell lelépned másképp nem megy.. Aki nem lép annak nem fáj még eléggé- Mint a kutya aki nyüszít a szögön de fel nem állna.
2021. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!