Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról,ha valaki...

Mit gondoltok arról,ha valaki megtehetné,hogy elköltözzön a szüleitől,de nem teszi,annak ellenére,hogy állandóan veszekednek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm története.

Már közel 30 éves,az anyjával él.

A sajátjukon kívül még van kiadva nekik egy lakás albérletbe.

Magyarán a gyerek simán elköltözhetne,nem albérletbe kellene laknia.


Ugye nem is lenne baj,ha valaki a szüleivel él,ha jó így nekik,meg jó a viszony.


De itt nem ez van,hanem állandóan vitatkoznak.


2021. nov. 30. 02:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Az anyja egyébként úgy kezeli,mint egy gyereket,mindenért ugráltatja,ő pedig ugrik is neki.
2021. nov. 30. 02:27
 2/51 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem,a saját,amiben laknak.

Ezen kívül van még egy lakás,ami a gyereké.

2021. nov. 30. 02:49
 3/51 anonim ***** válasza:
86%
Magánügy. Ő dolga nem a tied
2021. nov. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Nyílván jól jön neki/nekik az a plusz pénz, amit az albérlő fizet. Illetve minek adja fel a mamahotelt, ha elvan ott a veszekedések ellenére is.Mostohatesóm 30 éves, apámékkal lakik, ki van nyalva a segge. 6 órában dolgozik egy boltban, azt a pénzt magára költi, mert amúgy eltartják. Ellenben én már 18 évesen egyedül éltem albérletben, 19 évesen már külföldön dolgoztam. Az édesnővérem ugyanígy szinte, csak ő 20 évesen repült ki. Rosszul esik, hogy a lánynak bármit lehet én pedig külföldön vesztegetem el az időt, amit a családdal is tölthetnék, dehát ez van.
2021. nov. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekik így jó, akkor senkienk semmi köze hozzá.
2021. nov. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
23%

Azt hogy gondolom olcsóbb így neki. Nem fizet semmit, anyuvi eltartja. Max ha fizet is, fele annyi a kiadása mintha külön élne.

Na ezért nem akarok gyereket, még 30 évesen is a nyakamon élősködjön...

2021. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki másképp fogja fel az életet, és ebbe nem lehet beleszólásunk.

Nyilván nekem, akinek a szülői jó viszony ellenére is elköltözés és önállósodás volt a célom, nem fog imponálni az a felnőtt férfi aki még életében nem kellett mosson-főzzön-takarítson magára, mert megteszi helyette anyuci.


Ellenben növeli más férfiakat a szemembe :))

2021. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy a szüleinek van egy lakása, amit kiadnak másnak, nem sokat jelent.

Itt is sokszor lehet olvasni, a bérleti díj a szülöknek bevétel, a gyereknek ingyen nem adnák oda, szóval a gyereknek nincs hol laknia, ha a szülök nem akarják.

2021. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
91%

Én is 30évesen meg anyámnál laktam. Dolgoztam ezerrel ameddig nem lett elég penzem saját lakásra. Igaz,hogy irgalmatlan nehéz volt,de kibírtam. Fizettem a rezsi felét és kész.

Most vettem sajat lakást és elköltöztem mindenféle hitel nélkül.

2021. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van még egy lakás nem azt jelenti, hogy lenne hova mennie. Gondolom nem az övé a lakás hanem a szülőké. Lehet, hogy hiába mondaná, hogy beköltözik oda a szülők nem hagynák mert kell nekik a plusz pénz.
2021. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!