Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hívjak át magamhoz egy...

Hogy hívjak át magamhoz egy lányt, ha a szüleimnek olykor taszító a viselkedése?

Figyelt kérdés

Szégyen vagy nem, 24 éves vagyok, és még sose volt senkim, leginkább tudatosan nem kerestem barátnőt magamnak. A probléma abból adódik, hogy a szüleim sajnos sokat veszekednek. Anyukám aranyos, faterom viszont egy nárcisztikus lusta seggfej, aki semmit se csinál itthon, nagyon hülye gondolatai vannak, örökké veszekszik anyámmal, gyakorlatilag szekunder szégyenérzetem van miatta. Haverokat se nagyon hívok át miatta, mostanában viszont elkezdett foglalkoztatni a párkeresős téma, és ez egy 22-es csapdája, nem tudok rá jó megoldást találni.

Aki hasonló problémával küzd, ott miképp zajlik ennek a megoldása?

Igazából elköltözni nem akarok, mivel kétszintes a lakásunk, a felső szint igazából padlás de állnak a falak, meg vannak csinálva a szobák kezdetlegesen, külön bejárata is van, tehát hosszútávon ott el tudnánk éldegélni (sőt, én oda idővel majd fel akarok költözni), csakhát ez a zavaró tényező kicsit megnehezíti így a dolgomat..


2021. dec. 1. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
El kell dönteni, hogy otthon akarsz élni anyádékkal hosszú távon, vagy normális kapcsolatot akarsz. Ilyen formában a kettő együtt nem fog menni.
2021. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lényegében otthon, de külön lakrésszel, ahogy írtam. Vagy így is engedjem el? :/ saját lakásra sose lesz pénzem, albérletbe meg nem fogok menni, mikor ott a felső szintünk kihasználatlanul..
2021. dec. 1. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha komolyabbra fordulna bármilyen kapcsolat, akkor az a normális, hogy külön, szülőkkel nem együtt lakva, egy új helyen kezditek el a közös életet. Úgyhogy szerintem ez így nem egy jó kiindulási alap.


Mondjuk nekem eleve kizáró ok, ha a pasi még a szülőkkel él, de ez én vagyok, lehet másoknak nem gond. De inkább tartom valószínűnek, hogy ez nem csak nálam probléma.

2021. dec. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

3-as!

Hogy van ez, hogy megismerkedsz valakivel, tetszik, szimpatikus, érzéseid vannak iránta, majd kiderül, hogy a szüleivel lakik és azt mondod, hogy ja, akkor hagyjuk az egészet? Vagy ha találkozol valakivel, egyből megkérdezed hol lakik? Csak kíváncsi vagyok, nem kötekedni akarok.


Kérdező!

Ha elkezdeszbismerkedni valakivel, nem hívod egyből a házatokba. Több találkozás után beszélhetsz a szüleidről néhány mondatban és mire arra kerül a sor, hogy otthon is találkoztok, tudni fogja, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy náluk sokkal normálisabb körülmények vannak és ott tudtok találkozni.

2021. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Szülőkkel, főleg ilyenekkel egy fedél alatt élni nem szabad, még akkor sem, ha külön lakrész külön bejárattal. Egy normális nő sem vállalja ezt be.
2021. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Függetlenül attól, hogy a szülőkhöz nem szerencsés költöztetni majd a jövendőbelidet, mi a gond a randival?

Szólj nekik, amikor jön a barátnőd, mutasd is be nekik. Biztos vagyok benne, hogy apukád is tekintettel lesz rá, és legalább addig nem veszekszik, amíg ott lesz a barátnőd.

2021. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Normális nőd így sose lesz.
2021. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem bonyolult. Az en Amyosom is erdekes es erre a parom alaposan felkeszitett. Igy igazabol semmivel sem tud meglepni,meg nem vele vagyok kspcsolatban, hanem a fiaval.

Mind el oszinten, hogy a fater nehez eset, de egyik fulen be, masikon ki. Ha normalis, akkor nem fog a faterod viselkedese altal teged minoditeni.

2021. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ameddig nem dobbantasz egy ilyen háttérből, ne lepődj meg, hogy ember nincs, aki leállna veled...
2021. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

És apádat akarja majd szerited hallgatni a csaj? Vagy az anyósával gyereket nevelni? Nem, nem. Nagyon nem. Értelmes csaj nem kötözne oda, de nem is kezdene veled, ha elmondod, hogy te ott képzeled

Főleg így. Kényelem vagy pnci. Meg azért te sem lehetsz egy főnyeremény, hogy 24 évesen még soha senkid nem volt. Meg úgy gojdolkodsz, mint egy gyerek. Meg el se akarsz onnan szakadni, nehogy felelősséget kelljen vallani. Brr.

2021. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!