Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fognátok fel ha az egyik...

Hogy fognátok fel ha az egyik szüleitek elárulja hogy balesetből lett terhes?

Figyelt kérdés

Anyám régebben elárulta a legnagyobb titkát, de rajtam kívűl senki sem tudja. Régebben nem akart gyereket, de miután teherben esett, nem akart elvetíteni.


Ez a hír egy életre megsokkolt engem. Kicsit nehéz ezt számomra feldolgozni felnőtt fejjel.


Nektek mi lenne a reakciótok erre?


2021. dec. 5. 16:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
smmi. örülnék, hogy nem halálos lett számomra az a baleset..
2021. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Nem teljesen értem a kiakadásod. Én rengeteg emberről tudok, akik maguk vallották be, hogy balesetből születtek és nem érdekli őket, mert így is szeretetből lettek felnevelve.

Kétlem, hogy ez lenne anyukád legnagyobb titka.

2021. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

Mit kell ezen feldolgozni? 🤔

Mi sokkoló ebben?

Hozott egy döntést. Kész ennyi

2021. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%

Jó anyád volt? Akkor azzal törődj!

Nem tervezett gyereket, de már a hasában is szeretett TÉGED, mert nem kapartatott ki.

Én nem tudtam ilyen emelkedett lélek lenni, ami nem kellett, az nem is lett meg.

2021. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Egyik szülő?

Hát, ha apám jelentené be, hogy terhes, meglepődnék.

2021. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%

#5

Ráadásul "egyik szüleitek"!:)

2021. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

"egyik szüleitek"

"teherben esett"

"elvetíteni"

"megsokkolt"


Látom a baleset sajnos téged több módon is érintett.


Ezzel az erővel kb. a fél világ ülhetne otthon sírva a sarokba, mert szerintem az emberek fele kb. nem tervezett gyerekként jön világra.

2021. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%

Mondhatni én is baleset vagyok, legalábbis egyik részről. Anya nem tudta hogyan kell védekezni (a szex náluk tabu volt), apám meg azt mondta neki, hogy úgy, hogy kispárnát tesz a feneke alá. Amire a mamáék ráeszméltek, hogy csak fel kellene világosítani anyát, addigra terhes lett velem. Apám direkt alakította így, menekült otthonról, úgyhogy amikor kiderült a terhesség, anyához (pontosabban a mamáékhoz) költözött. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy én félig véletlen vagyok, félig eszköz. A tesómat már tervezetten hozták össze. Én nem érzem, hogy nekem ebből hátrányom származna, nem hüledeztem rajta sosem.


34N

2021. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekek fele, ha nem a kétharmada fogan így.
2021. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha minden "nem tervezett" gyerek visszabújna az anyjába, igencsak megfogyatkoznánk!
2021. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!