Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz a szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Szóval tudni kell rólam hogy elég messze tanulok az otthonomtól és nem tudtam hazamenni a szülinapomra, ezért anyukámmal már megünnepeltük otthon előtte.

Anyukám egyik barátnője akinek a fia szintén kint tanul ismer idekint egy taxisofőrt aki megbízható és anyukámnak az az ötlete támadt hogy megkéri őt, hogy vegyen nekem egy csokor virágot és adja át a nevében. Ez így is történt, de nekem nagyon furcsa volt az egész és valahogy olyan megalázónak is érzem hogy megkért egy vadidegent hogy hozzon már nekem egy csokor virágot...



2021. dec. 11. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Én örültem volna.
2021. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves ötlet. Nekem nagyon jól esett volna, hogy még a távolból is megoldja ezt.
2021. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább figyelmesség. Így tudta megoldani. Ha megrendelte volna és a virágbolt sofőrje szállítja ki, akkor is "idegentől" kaptad volna.
2021. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kedves figyelmesség.
2021. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom: anyukád küldött neked egy csokor virágot. Mi ebben a megalázó?! Ezzel az erővel pizzát se kérj sose házhoz szállítással, mert mi van, ha egy vadidegen furát hozza ki...

Távol vagy az otthonodtól, és anyukád fel akart kicsit dobni a szülinapodon, te meg ilyen butaságon kattogsz...

2021. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút gyerekes vagy.
2021. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Ebben mi a megalázó?
2021. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon furcsa ember vagy, ha te ezt megalázónak érzed. Nekem ebből az jönne le, hogy inkább soha nem teszek neked gesztusokat, mert a fene tudja, mit magyarázol félre és min akadsz fönn.


Partnerkapcsolatot tekintve pl. menekülnék egy ilyen nőtől.

2021. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Elég hülye vagy, az már tuti
2021. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Kamu kérdés, egy nyilvánvalóan szép gesztust negatívan értékelni, és most, hogy mindenki ugyanazt írja, te nevetsz, vagy mit csinálsz, kedves kérdező?
2021. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!