Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretitek a neveteket?...

Szeretitek a neveteket? Hálásak vagytok a szüleiteknek hogy úgy neveztek el ahogy?

Figyelt kérdés

Vagy van itt aki utálja a nevét és kissé nezehtel a szüleire amiért úgy nevezték el?

A neveteket is írjátok le légyszi.



2021. dec. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
81%
Ágnes és szeretem.
2021. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
86%
Ludmilla és szeretem, bár nem mindig volt így.
2021. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
84%
Rita vagyok. Nem szeretem a nevem, de nem neheztelek ezért a szüleimre.
2021. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
80%
Éva a nevem, nem, nem szeretem a nevem, de emiatt a szüleimre se nem haragszom, se nem vagyok hálás nekik.
2021. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
68%
Az első nevemet nem szeretem, mert automatikusan becézik. Illetve otthon a család és a rokonság is egy becézését használta, amit utálok és csúfnevet is kreáltak anno belőle a gyökerek. A másik keresztnevemet szeretem. Egyetem óta azzal mutatkozok be, azt mondom h azt használom.
2021. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
91%
Én is Éva vagyok, nincs vele bajom. Kicsi koromban öregesnek éreztem, de most már hozzáöregedtem :D
2021. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
89%
Bernadett és nem szeretem. Főleg a vezetéknevemmel együtt.
2021. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
89%
Péter a nevem. Nincs vele bajom. Azt szeretem benne, hogy a legtöbb világnyelvben van hasonló. Szóval ha bemutatkozok külföldön tudják egyből a nevem.
2021. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
89%
Petra a nevem. Nagyon utáltam, egészen kamaszkoromig, azóta kifejezetten szeretem.
2021. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
88%

Viktória, és nem szeretem. Egyik becézése se tetszik, és mikor nagymamám kimondja, az "ó"-t jó hosszan megnyújtva, attól a falra tudnék mászni.

+ Akárhova megyek, mindenhol van egy másik Viktória is rajtam kívül. Általános iskolában hárman, középiskolában négyen voltunk Vikik, és még most okj-n is van valaki rajtam kívül. Középiskolában még ahhoz is hozzá kellett szoknom, hogy megtanuljak ne hallgatni a nevemre, mert általában sose hozzám szóltak. Ha nem a vezetéknevemmel együtt szólítottak fel, inkább meg se szólaltam.

De nem neheztelek emiatt a szüleimre.

2021. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!