Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Történt ma egy helyzet.

Anya, apa hazajött, én hoztam kulcsot és kinyitottam nekik a kaput (nem álltak be, csak nekik). Visszamentem letenni a kulcsot, mert kipakolásnál útba lett volna. Anyám meg mondja hogy miért nem segítek neki.

Mondom leraktam a kulcsot.

Később egy 5 órával meg elkezdett erről beszélni hogy nem vagyok lovagias, nem segítek nekik egyáltalán, bunkó vagyok, stb.

Én meg nézek hogy mi történik itt komolyan. Mondom hogy most az a probléma, hogy visszavittem a kulcsot? (Simán megkérdeztem, nem gúnyosan, semmi, mert kissé értetlen voltam)

Ő meg mondja hogy ez a baj hogy bunkó vagyok,stb Ezért szenvedett velem, nem érdekli az egész mostmár. (nem is mondta hogy mi a probléma)


Mi történik itt? Többször volt ilyen eset az évek alatt, hogy nem értette senki.

Egyáltalán nem lehetett vele beszélni.



2021. dec. 16. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem te vagy a hibás. Csak rajtad vezeti le.
2021. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mert azért elég szarul esett.
2021. dec. 16. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Elégé frusztrált az anyád. Apádnak szóljál, hogy dolgozza meg anyádat a hálószobában.
2021. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre egyre kevesebb tiszteletem van a nők iránt, mert rengeteg ilyen szipirtyóként viselkedik, igen, én is sokszor. Azt helyett, hogy felnőtt módjára megküzdene a gondjaival, téged szúrkál ok nélkül. Lehet épp apáddal szólalkoztak össze, azzal persze nem mer kötözködni, na majd a kisebbel..
2021. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Anya feszült volt, rajtad csattant az ostor. Megelőzhetted volna a helyzetet, ha ügyesen kommunikálsz velük: "Anya, beszaladok gyorsan a házba és leteszem a kulcsot, hogy tudjak neked segíteni pakolni, sietek vissza." Így, hogy nem mondtad neki, könnyen hihette azt, hogy faképnél hagyod. És mivel még ideges is volt alapból, rajtad vezette le a stresszt. Nem vagy bunkó, csak kommunikálj velük ügyesebben és ha látod, hogy sok a tennivalójuk, kérdezd meg néha tőlük, hogy segíthetsz-e valamiban. Jól fog esni nekik. De ne aggódj, nincs nagy baj, ilyenkor karácsony környékén sokkal stresszesebbek az emberek általában, mint egyébként máskor. Légy te is türelmesebb, segítőkészebb, megértőbb velük és akkor hamar helyre áll a rend. Egyébként ezeket a beszólásokat ne vedd magadra, sokszor nem is neked címezik, nem is neked szánják, csak a felgyülemlett stresszt éppen azon vezetik le, akik a legközelebb vannak éppen hozzájuk.
2021. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahogy kicsit oldani kéne a feszültséget benne, mindenkinek jobb lenen.
2021. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 simad ***** válasza:
33%
Miért nem raktad zsebre a kulcsot? xDDD jézusom
2021. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs zsebe, akkor a fenekébe nyomja?
2021. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!