Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy kéne betét?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom hogy mondjam el ezt neki, elvégre ő nem tudja milyen ez... :/ Apukámnál vagyok, és nem hoztam betétet magammal, pedig kellett volna mert tudtam, hogy nemsokára meg kell jönnie .. és tessék, ma meg is jött.. Apukám még alszik, 2 db van nálam, amit egyszer itt hagytam, de az nem lesz sokáig elég és nem tudom mit tegyek...Hasam is fáj és gyógyszer is kéne... légyszi segítsetek hogy mondjam el apának?..:(

2022. jan. 11. 07:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem mész el egyedül a legközelebbi boltba és veszed meg magadnak?
2022. jan. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Pénz sincs nálam, ígyis úgyis el kéne mondanom hogy arra kell a pénz.. :/
2022. jan. 11. 07:56
 3/55 anonim ***** válasza:
22%
mert nincs pénze, 1, és gyanítom, 13-14 éves gyerek ráadásul, akinek semmi keresnivalója itt amúgy.
2022. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
16 vagyok de sebaj
2022. jan. 11. 07:57
 5/55 anonim ***** válasza:
99%
Figyi apa, kéne egy kis pénz, mert megjött, és se betétem, se görcsoldóm, elintézem magamnak amúgy, köszi szépen!
2022. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
97%
Akkor elmondod. Fater, megjött, adj pénzt betétre. Ennyi, nem értem miért kell ezt így túldramatizálni.
2022. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen csak mondd el neki, ahelyett hogy szenvednél. Hidd el, meg fogja érteni.
2022. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem a kérdést. Attól, hogy apukád férfi, nyilván tisztában van azzal, hogy a nők szoktak vérezni. Ez nem ciki, mondd el neki, mire kell a pénz és irány a bolt.
2022. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
20%
francokat vagy 16, akkor simán eléállnál vagy hazamennél, gondolom, nem másik megyében laksz. Vagy kérnél barátnőtől... vagy azt mondanád, suli után sütizni akartok, adjon egy ezrest, legyen szíves.
2022. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%

"elvégre ő nem tudja milyen ez."

Felnőtt ember, aki létesített már kapcsolatot nővel. Gondolom élt is nővel. Általános iskolába is járt, ahol régen is voltak már felvilágosító órák.

Szerintem tudja mi az a menstruáció.

"Apa, elfelejtettem betétet hozni magammal és megjött. Elmennél venni nekem légyszi?

Ilyen kell (megmutatod neten kikeresve)"

2022. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!