Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők akik ellene...

Azok a szülők akik ellene vannak az egész lmbtq-nak, nem akarnak hallani sem ilyesmikről azok mitcsinálnának ha kiderülne a gyerekükről, hogy az egyik igaz rá?

Figyelt kérdés
Tehát meleg, lezbikus vagy transznemű?

2022. jan. 25. 11:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
7%

Attól hogy férfi létére megkívánja a kolbászt vagy nő létére a sunát nem muszáj ténylegesen beletolatni farral, illetve belenyalni. Kezelje normálisan ezeket a természetellenes hajlamokat és ne engedjen nekik.


Ha pedig meg tudnám hogy már engedett, esetleg így akarna élni, akkor szedje a cuccát és menjen amerre lát.

2022. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Egy giazi toleráns szülő(növendék) példáját láthatjuk feljebb. Persze mindenkinek lehet véleménye.


Én úgy gondolom, hogy ha a család nem elég toleráns ahhoz, hogy elfogadja a gyerekét úgy, ahogy van, akkor az nem is számít családnak, csak jogilag. Ekkor szerintem minden joga megvan minden kapcsolatot megszakítani a gyereknek a családdal.


Ha a szülő nem képes félretenni a vonalasságát és begyöpösödöttségét, akkor nem érdemli meg a szeretetet, amit esetleg a gyerekétől kaphat.


Mondom ezt úgy, hogy csőhetero vagyok, és természetellenes viselkedésnek találom a meleg hajlamokat, viszont a családomban is van, és megvédem, mert tudom, hogy ez neki kellemetlen, és mégis csak közeli rokonomról van szó. Tudni kell félrerakni az elveket, ha egy szerettünkről van szó.


Szerintem.

2022. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
4%
Ez nálunk teljességgel lehetetlen. A felmenőink és jó magunk is teljesen normális beállítottsággal rendelkezünk. Így mivel ezt sokan be tudják egy betegségnek, ezért én ezt azonnal kérdőjelbe húznánk ugyanis, ha nálunk ilyen sosem fordult elő, akkor ez örökletes nem lehet. Magyarán megmondva divatból lenne az. Nálam ez instant röptetés, mert divatból nekem itt senki ne akarjon meleg lenni, és a családot szétzülleszteni. Egészséges módon nevelünk ugyanezt kérem visszafelé se többet se kevesebbet.
2022. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarlak megbántani 2es, de saját magadra cáfoltál rá.
2022. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy erre a kérdésre a két véglet szokott válaszolni. Az egyik a kőbunkó, mint az első. A másik kategória a jaj, hát a gyerekem, legyen boldog, elfogadom.


A valóság meg általában egészen más. Lehet az ember bármilyen tolreáns, elfogadó, imádhatja a gyerekét, pontosan tudja, hogy mivel jár együtt az, hogy más, mint a többség. És tudod, hogy nem védheted meg a kőbunkóktól, ezért bármennyire örülsz annak, hogy megtalálta magát, meg a másik felét esetleg, soha nem fogsz tudni felhőtlenül örülni.

2022. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#4 igen, kicssé ellentmondásos de nem egészen.
2022. jan. 25. 12:07
 7/43 anonim ***** válasza:
36%
Kezdjük először is a nyilvánvalóval leszbikus és nem lezbikus. Na most a kérdésre a válasz semmit szeretném ugyan úgy a fiam/lányom maradna a baj nem a hajlammal van hanem a feltűnési viszketekséggel én se házalok azzal hogy a nőket szeretem és ugyan úgy zavar ha egy heteropár képtelen viselkedni buliban vagy a boltban és nem tudnak leszállni egymásról. Valamint a filmekben ha indokolja a narratíva a meleg karaktert vagy a mű eredetileg is tartalmazott esetleg a életrajzi mű akinek az alanya meleg ott természetes de a csak azért legyen mindenki meleg/transz a műben mert az milyen Polcorrect az a baj.
2022. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Metionin ***** válasza:
79%
Szülőfüggő. Anno volt egy barátom, pici kora óta nyilvánvaló volt, hogy meleg, amint betöltötte a 18-at, a szülei egyszerűen kibaxták otthonról. A párja szülei egy fokkal jobbak voltak, az apa nem foglalkozott ezzel, az anya szégyellte de nem bántotta őket.
2022. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Azért nem semmi, hogy jó pár embernek alig ér valamit a gyereke. Sajnálom őket. A szűlőket is meg a kissebbségbe tartozókat is.
2022. jan. 25. 12:19
 10/43 anonim ***** válasza:
42%

Ami a szexuális orientációt (tehát kihez vonzódik) illeti: ha meleg/leszbikus/bi lenne akármelyik rokonom, ugyanúgy elfogadnám őt és a leendő párját is. (Ne legyen már muszáj hetero kapcsolatot színlelni, vagy a kapcsolatát teljesen letagadni annak, aki nem hetero...) Szerintem ezzel semmi baj nincs.


A szexuális identitás (tehát hogy ki milyen neműnek érzi magát) viszont nekem hatalmas kérdőjel. A transzneműséget, non-bináris identitást meg hasonló dolgokat én egyszerűen nem értem, szerintem aki nem tudja elfogadni a biológia nemét, annak súlyos téveszméi vannak. Aggaszt, milyen szörnyen keveset tud az orvostudomány is a hormonkezelések, nemátalakító műtétek mellékhatásairól, hosszú távú következményeiről.

2022. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!