Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérges rám anyukám,...

Jogosan mérges rám anyukám, hogy rendeltem egy csizmát egy külföldi cégtől?

Figyelt kérdés

Onefashionroom.hu

Ő szerinte ez átveréses oldal, mivel Romániában, Bukarestem van a cég. Eddig csak belföldről rendeltünk. Teljesen kiakadt rám.

Tényleg hülyeséget csináltam ezzel?


2022. jan. 26. 18:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Lehet. A gyerekem anno Dubaibol rendelt. A cuccok minősége xar volt, a méretük se passzolt, visszakuldeni drága lett volna plusz még vámot is fizethetett. Azota megmutatja, honnan rendelne
2022. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Utánanéztél ennek az oldalnak, mielőtt rendeltél?

Mennyibe került a cipő?

2022. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Abban egyet értek édesanyáddal, hogy jobb megbízható oldalról rendelni. Illetve ha román a cég akkor vajon miért .hu-s oldaluk van?


Ugyanakkor ahogy nézem a facebook oldalukat ott árakat kérdeznek emberek, meg normálisan beszélgetnek és nem anyázik senki se, hogy nem jött meg amit rendelt. Szóval akár még lehet az is, hogy tényleg nem kamu a cég.

A román emaggal is együtt dolgoznak, szóval maga a cég valósnak tűnik, ez hogy mennyire van magyar leányvállalata/oldala azt nem tudom eldönteni, de majd szépen ki fog derülni ha véltlen nem szállítanak.


Mikorra ígérik hogy megérkezik a csizma?

2022. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Anyádnak igaza van. Még ha tisztességes is a cég, elég nehéz mondjuk garanciát érvényesíteni Romániába. A nagyobb gond az, hogy nem szerepel a cég neve, működési engedélye, semmi. Az ég adta világon semmit nem tudni arról, hogy a weboldal mögött ki áll. Egy román cég? Magyar? A szomszéd néni?
2022. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem néztem utána. 7920 Ft + 1760 Ft a szállítási költség. Utánvéttel kértem.
2022. jan. 26. 18:29
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Most látom, az adatkezelésiben emlegetnek valami cég nevet, de csak az adatkezeléssel kapcsolatban, és nincs cégbejegyzései szám vagy valami hasonló. Én tuti nem rendelnék tőlük.

Feltehetően nem kamu a cég, az Emagon is szerepel, és ők csak leellenőrzik, de arra semmi garancia, hogy valóban az a cég, akinek kiadja magát :D

2022. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Lesz ebből baj?
2022. jan. 26. 18:34
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Feltehetően semmi baj nem lesz. De azért nem árt jobban megnézni honnan rendelünk. Akkor lesz inkább gond, ha valami minőségi problémád adódik.
2022. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem látok fizikai címet... A visszaküldési kérelem is csak egy üres formulár... Bukaresti cím...

Ha esetleg vissza kell küldeni a cuccot, jó drága lesz....

Ahogy a #4 is írja, garanciát se tudsz érvényesíteni egyszerűen.

2022. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
Ez ránézésre is egy büdös nagy kamu, de mivel nincs az oldalon KÖZÖSSÉGI ADÓSZÁM feltüntetve ezért 100%, hogy kamu. Ha kapsz is valamit, az valami kínai gagyi lesz
2022. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!