Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám kíváncsi a szexuális...

Apám kíváncsi a szexuális életemre, sosem hagy békén vele?

Figyelt kérdés

23 éves felnőtt nő vagyok. Külön élek. Jelenleg csak alakulóban lévő kapcsolatom van. De apám állandóan a szexszel jön ha a "fiúk" a téma... néha egész undorító stílusban, ha pl. Nem tetszik neki az akivel éppen kapcsolatban vagyok, akkor olyan megjegyzéseket tesz mellé szexuálisan hogy "nekem nem tetszik ez a gyerek, majd jól megb*asz aztán ennyi"...

Ma csak simán felhívott mi a helyzet, hogy sikerült a randi, erre megint felhozta hogy "na ti meg jól eltüntetek ízélni mi?" Ezt úgy kérdezi mintha tökre természetes lenne hogy beszámolok neki róla.

Semmi köze hozzá. Semmi. És amikor megmondom neki hogy bocs, nem fogok neked a szexuális életemről beszámolni, még jön azzal hogy "de igenis közöm van hozzá mert az apád vagyok". Mivel tudnám másképp elmondani azt hogy semmi köze hozzá és nagyon nem helyénvaló az ilyen mértékű kíváncsiskodás a saját lánya szexuális életéről?!?



2022. jan. 30. 19:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Kérd anyukád segítségét.
2022. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Szolj neki hogy ez igy nagyon nem oke. Ha nem hagyja abba, minden alkalommal amikor felmerul a tema, siman rakd le a telefont, vagy ha szemelyesen talalkoztatok egyszeruen hagyd ott es/vagy kuldd el a lakasbol.
2022. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ezek a megnyilvánulások arra engednek következtetni, hogy része vagy apád szexuális fantáziáinak.
2022. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen esetben kérdezz vissza, miért nem a saját szexuális életével foglalkozik, vagy az a baja, hogy nincs neki?

Ezt lehetöleg jó hangosan tedd, hogy mások is hallhassák, hidd el, le fog szokni erröl. Ha meg mégsem, akkor a kapcsolatot gyakorlatilag csökkentsd nullára.

2022. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ez rajtad is múlik ám!


Ha külön élsz, honnan tud egyáltalán az alakulóban levő kapcsolatodról? Honnan tudja, mikor randiztok?

Csakis tőled tudhatja!

2022. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Mond el, hogy megijedt a fiú, miután kikotozted es szana-szet korbacsoltad es egy felcsatolhato penivel cirogattad mikozben könnye is kicsordult.... Többet nem fog faggatni. Garantálom!
2022. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen dolgokat csak az kérdez mástól, akinek nulla a nemi élete..Irigy rád, ennyi.

Emberileg pedig bunkó, ha apád , akkor is.

2022. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

"Semmi köze hozzá. Semmi. És amikor megmondom neki hogy bocs, nem fogok neked a szexuális életemről beszámolni, még jön azzal hogy "de igenis közöm van hozzá mert az apád vagyok". Mivel tudnám másképp elmondani azt hogy semmi köze hozzá és nagyon nem helyénvaló az ilyen mértékű kíváncsiskodás a saját lánya szexuális életéről?!?"

Nem kell máshogy elmondanod. Elég ugyanígy, csak többször. Vagy felfogja, vagy nem. Az a lényeg, hogy tényleg semmi köze hozzá, tehát tartsd magad ahhoz, hogy nem számolsz be neki róla, akárhányszor teszi is szóvá, hogy érdekli.

2022. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak "jofej" akar lenni,vagy bosszantani, mert latja h felhuzod magad, de kommunikalni kene vele, vmi poennal elutni, megmutatni h lepereg rólad es nem azt mondani h nincs köze hozzá amin begőzőlhet.... Pl. Igen most izeltunk barmi is jelentsen neked az izeles-amugy nekem filmet néztünk. Na szia!
2022. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

23 éves felnőtt, önálló ember/nő vagy.

Semmivel, de semmivel nem tartozol beszamolni neki.

( Lehet, hogy le leszek pontozva, de a találkozásokat is ritkitanám)

2022. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!