Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne tényleg megszakí...

Érdemes lenne tényleg megszakítanom a kapcsolatot az apával?

Figyelt kérdés
Kitagadott és azt mondta soha többé nem kíváncsi rám, mert elmentem anya esküvőjére. Mindennek elhordott és elzavart mikor elmentem hozzá. Előtte nagyjából kijöttünk, de a beszélgetéseink 60-70%-át az tette ki, hogy azt hallgattam szidja anyát és a párját. Azt már előre megtiltotta, hogy elmenjek az esküvőre, azt mondtam nem is megyek, de valakitől visszahallotta hogy ott voltam. Érdemes lenne bocsánatot kérni vagy inkább hagyjam ha ő így beszélt velem? Mert eléggé hajlok az utóbbira, de persze szeretem is és hiányzik is.
2022. febr. 17. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
A te apádról van szó?
2022. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell vele megszakítani a kapcsolatot. Az ő baja, hogy nem tudja feldolgozni x év után sem, hogy anyukád tovább lépett. Majd megnyugszik, neked minden jogod volt elmenni, hiszen szereted ugyanúgy őt is.

Nem ártana neki pszichológus, ha ez tölti ki a beszélgetéseiteket, amit csinál nagyon szomorú.

2022. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. febr. 17. 16:14
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Még te akarsz bocsánatot kérni hogy elmentél anyud esküvőjére? Az a normális hogy elmentél. Azért mert ő haragszik nem kérhetne ilyet. Én nem hallgatnám a siralmait sem. Elváltak de neked ehhez semmi közöd. Nem te miattad váltak el. Én nem futnék utána. Ha keres akkor beszélj vele de mond meg hogy nem vagy kiváncsi anyud szidalmazására, ha nincs más témája akkor ennyi.
2022. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Én nem mentem volna arra az esküvőre
2022. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
A volt apád már kijelentette, hogy soha többé nem kíváncsi rád. Innentől kezdve mi a kérdés? Ha szereted annak ellenére, hogy ő gyűlöl, akkor komoly baj van veled!
2022. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Az nem volt szép, hogy hazudtál neki, de ő meg nem tilthatja meg, hogy azzal találkozz, akivel akarsz.

Mikor történt ez az egész?

Ha még friss a dolog, lehet lenyugszik.

De akkor kellene nektek egy alapos beszélgetés kettőtökről, meg hogy ne szidja anyukádat

2022. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Nézem, ahogyan lepontoztátok a hatost. Ez már bonyolult ide, feldolgozhatatlan logikai csavar van a hozzászólásban. Elég rémisztő, hogy ennyire hülyék akik ide járnak, remélem nem az átlag magyar ilyen ostoba.
2022. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
9: Mire gondolsz, hogy csak ironizált hatoska azzal a hozzászólással? Nem úgy néz ki. Véleményt mondott valakiről úgy, hogy a hátteret egyáltalán nem ismeri, az anyukáról nem tud semmit.
2022. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet, addig nem is néznék felé, ameddig nem tud emberi hangon kommunikálni... Utána, ha magába száll, mehet tovább a kapcsolattartás.

Ha nem száll magába, akkor lehet, többet nem is keresném.

Vagy továbbra is baromi felületes kommunikálnék vele, lehetőleg azt is max. havonta.

Hogy te melyik verzió mellett döntesz, az a te habitusodtól függ, kérdező.

2022. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!