Mit kezdjek anyámmal ?

Figyelt kérdés

Anyám nem normális, egyszerűen mindent túl gondol. Mindent tudni akar rendesen erőszakos ő elvárja hogy mindent mondjak el miközben egyáltalán nem olyan a kapcsolatunk.

Mindenbe szabályozni akar.

Pl ő már nem tudom hány éve követi a menstruációmat és kérdezget hogy na megjott e már stb mert ő beirja a telefonjába. Ha késik pár napot rendesen beszólogat hogy ez érdekes meg ilyenek xddd már elegem van ebből mert szerintem semmi köze ehez és neki all feljebb ha én ezt megmondom neki vagy hogy hagyjon békén ezzel. Ma pl azt mondta rám hogy rihes mert nem mondtam el neki hogy megjott 🤣 pontosabban hogy melyik nap. Ő egyszer szó szerint faggatott hogy van e barátom nem e vagyok terhes mert a stressztől kesett egy hetet nekem... még apámnak is elmondta hogy nekem most késik. Na akkor nagyon nagy balhét csaptam de ez után sem állt le rólam azóta iskérdezget. Ha elmegyek valahova egy barátnőmmel akkor is beszól, hogy minek megyek meg hova stb én biztos hazudok 🤣 ha nyáron 10kor haza jöttem este akkor márveszekedett velem hogy én nem tudom mikor kell haza érni. Télen ha 4kor elmegyek valahova (ugye hamar sötétedik) már megint csak beszól hogy én sötétbe járkálok direkt kitudja hova megyek. Egyébként dolgozok és minél előbb el szeretnék költözni mert már elegem van belőle de amúgy ha én ezt egy egy veszekedésnél felhozom már egyből nekem áll flegmán hogy hova koltoznel meg ilyenek... De ehhez veszekedés sem kell mert ha szóba jött valahogy csak véletlenül is ilyesmi már akkoris nez rám nagy meredt szemmel hogy én mit képzelek 🤣🤣🤣 Én sokszor ezeken már csak nevetni tudok viszont azért fel is idegesít nagyon. Ti mit csináljátok a helyemben?

21/L



2022. febr. 19. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és ha megmondom neki a magamét sajnáltatja magát meg elkezd bőgni de engem amúgy egyáltalán nem hat meg már inkább csak szánalmat érzek...
2022. febr. 19. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én már 3 éve nem laknék ott.
2022. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mennyit keresel?
2022. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
79%
Otthagynám a rákba
2022. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

El kéne költözni, de könnyű ezt mondani.

Ha megismernéd a lélekrajzát, úgy könnyebb lenne neki nemet mondani.

(szülő típus)

Ne felejtsd el: nem a TE hibád a viselkedése.

2022. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Én azért megkérdőjelezem, hogy biztos hogy 21 éves vagy-e ezzel a fogalmazási stílussal. Mert olyan 15-17-nek jön le.

Ha meg valóban 21 vagy, akkor meg miért válaszolsz ezekre a kérdésekre? Tényleg semmi köze hozzá. Ahhoz se nagyon ha terhes leszel, mert van saját kereseted. Kapcsolatod van/volt egyáltalán?

2022. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van jelenleg is de neki nyilván nem tetszett soha a barátom ezért igazából már nem is beszélek róla semmi. Ő nem jár hozzánk egyáltalán, csak én hozzá de akkorsem mondom meg hogy oda megyek mert az is baj lenne neki.
2022. febr. 19. 21:13
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést feltetted már kedves kérdező nem is olyan rég.😂 írásod alapján max 15 lehetsz,ha tévedek akkor meg szimplán debil anyukáddal együtt.
2022. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
8-as válaszoló, szerintem is. 😂😂
2022. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Valamiért nagyon ráparázik erre a témára anyád. Ő mennyi idősen szült téged, nincs valami rossz tapasztalat a családban?

Az sem érthető, miért ilyen bizalmatlan veled?

De ezeket neked kell kideritened....

2022. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!